Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi alappal inditottatok...

Mennyi alappal inditottatok el a vallalkozasotokat es a beleforditott penz mennyi idon belul terult meg?

Figyelt kérdés

Illetve hany orat dolgoztok egy nap?

Fokent azoknak a valasza erdekelne, akik nem fizikai munkat vegeznek.


2020. jan. 10. 18:56
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Hitelt kellett felvennem.

Az hogy mennyit dolgozok, függ a megrendeléseimtől is. Van hogy napi 10 órát, de van hogy napi 2-t.

A befordított pénz jelenleg úgy térült meg, hogy tudtam fejlődni, vettem nagyobb értékű gépeket. De még havi milliókat nem tudok kivenni belőle, de megéri.

Ha lett volna fiatalként anyagi támogatásom, már biztos nem itt tartanék.

2020. jan. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi mindent akarunk beleszámolni.


Ha úgy veszem, akkor 0 Ft.

Ha figyelembe veszem, hogy viszonylag rövid időn belül fizetni kell a kamarai hozzájárulást és az iparűzési adót, akkor 21 ezer Ft.

Ha beleszámolom a nekem nem kötelező könyvelőt, és a nem mindenki számára szükséges székhelyszolgáltatót is, akkor 95 ezer Ft (értelemszerűen a fenti adókkal együtt).

Végül pedig, ha a magán- és munkacélra egyaránt használt számítógépet is ideveszem, akkor olyan 300 ezer környékén állt meg a dolog mindenestül.


Ez egy hét alatt visszajön.


A munkával töltött idő változó, többek közt kedv, hatékonyság, meg még egy pár egyéb dolog kérdése. Naponta 2 és 8 óra között mozog, de van olyan, amikor beleszaladok a 10-be, nagyritkán 12-be. Ha a fenti megtérülési időszakot nézzük, az stabilan 7-8 óra volt.


Természetesen mindez nagyban függ attól, hogy mivel szeretnél foglalkozni.

2020. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!