Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri autókozmetikát nyitni...

Megéri autókozmetikát nyitni egyéni vállalkozásként?

Figyelt kérdés
Gondolva itt a külső és belső takarításra. Kizárólag egyéni vállalkozásként, egy garázsban otthon. Heti 1-2 autó. Mennyire lehet jövedelmező Magyarországon, mennyire van kereset az ilyenre?

2020. jan. 15. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Őszintén? Semennyie. Reklám kell hozzá. Nem is kevés. Piackutatást végeztél?

Gondolom nem.

2020. jan. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Ennyiből kb heti 10e Ft tiszta bevételed lenne...
2020. jan. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Amúgy mi a végzettséged?
2020. jan. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Elsőre nem túl bátorító.


Valami kiegészítést keresek a havi fizetésem mellé. Szeretek az autó körül tevékenykedni, ápolni. Gondoltam lehetne belőle pénzt csinálni. Ugymond hobbiként, de mégis vállalkozásban a szabadidőmben.

Piackutatást nem végeztem. Egyenlőre csak egy ötlet ez.

Szakmám nincs belőle. Igazából nem is tudom mi kellene hozzá, ha egyáltalán kell.

2020. jan. 16. 09:28
 5/5 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Mielőtt belevágnal próbálj bejutni egy kozmetikaba mondjuk szombatonként segitonek... Legalább lassad mit is kell csinálni... Aztán eldöntod hogy akarod e...
2020. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!