Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját vállalkozást indítottam...

Pirosalma5 kérdése:

Saját vállalkozást indítottam és POS terminálra van szükségem. Ki mit ajánl?

Figyelt kérdés
Eddig a Fizetési Pontot nézegettem, bár azzal kapcsolatban sok negatív kritikát olvastam, de ismerőseim kb. ugyan annyi pozitívat is mondanak róla. Nagyon hajlok afelé, hogy ezt választom.

2020. jan. 16. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ezt: [link]
2020. jan. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 juditf55 válasza:
62%
Nekem Fizetési Pontos van nem kell vele sokat bajlódni sőt. Egyébként nagyon gyorsan kihozták és én szereltem be tök egyszerűen. Ha a fizetnivalókat nézem, a bankokhoz viszonyítva sokkal jobb, de nyilván nem ingyen van ez se mint ahogy semmi. Szerintem érdeklődj a telefonszámukon.
2020. jan. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bogyo1020 válasza:
Mindenki a saját megélt, átélt tapasztalatai után értékel, azt gondolom. Ezt meg kell tapasztalni! Az internetet böngészve, az elsők között dobja ki a Fizetési Pontot és vannak ismerőseim, akik már ezt használják jóideje és megvannak elégedve.
2020. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ezzel én is küzdöttem. Alaposan körül kell nézni a piacon, mégis pénzről van szó.

Sok helyről kértem ajánlatot, nekem a Fizetési Pont adta a legjobbat, így őket választottam. A terminál nekem jól működik, nem kerül sokba és ez a lényeg.

2020. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megkerestem őke, tényleg jó kondíciókat ajánlottak, őket fogom választani Köszönöm a segítséget! :))))
2020. jan. 16. 14:15
 6/6 anonim válasza:
100%
Ugyan az a marketinges válaszol a saját kérdésére perceken belül. Szánalmas! Ezt a színjátszó kört nem ajánlom senkinek, az ügyfelek megtévesztésére specializálódtak, aztán ha behúzzák a csőbe szegény vidéki kisvállalkozót sok 100 ezer Forinttal húzzák le kötbér címszó alatt.
2021. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!