Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Illatszer boltba az árut...

Illatszer boltba az árut beszerezni a gyártótól, forgalmazótól?

Figyelt kérdés
Egy illatszer boltot fogunk nyitni február vége,március eleje felé és még nincs meg hogy honnan szerezzük be az árut.Magyarországon olyan nagykerek nincsenek is ahol minden olyat lehet kapni amit szeretnék,de mondjuk egy tescoban viszont megtalálhatók. Ugye a terméken meg kell jelölni a forgalmazót is,ha őket felhívom tudnak nekem segíteni,tőlük meg tudom vásárolni a terméket kisebb mennyiségben is?Vagy tudnak ajánlani egy céget ahol meg tudom venni?Esetleg reklám termékeket is a forgalmazóktól lehet beszerezni(pl:termékposzterek,állványok)?
2020. jan. 26. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Komoly "vállalkozó" vagy te is. amolyan divatból vállalkozó leszek nulla tudással, de hamarosan milliós passzív bevételt szeretnél összehozni a nagyker és a kisker ár különbözetéből. :D :D :D


Kb. mindenki erről ábrándozik, csak az a baj, hogy az összes piac túl-túl-túl telített, és ide már az marhára kevés, hogy 50EFt-ból csinálsz egy WP webshoppot.


A nagy "vállalkozásoddal" meg ott tartasz, hogy még beszállítód sincs... na ez feldobta a napom! :D

2020. jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!