Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretnék elektromos biciklik...

Szeretnék elektromos biciklik kikölcsönzésével, bérbeadásával foglalkozni. Hogyan lehetne ezt hivatalosan, legálisan de a lehető legelőnyösebben megoldani a magyarországi törvények szerint? Milyen cég vagy hasonló kellene ehhez?

Figyelt kérdés
2020. jan. 31. 06:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Egy elektromos kerekpar-kolcsonzo ceg kell hozza, meg parmillio indulotoke. A szukseges penzugyi ismeretek hianyaban a tobbirol a konyvelodet kerdezd.


Azert uzleti terved legyen, esetleg piackutatast is csinalhatsz, mielott beleugrasz.

2020. jan. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem gondolok itt most nagy bevételszerzésre,Nem ebből szeretnék élni, ez csak egy kis plusz jövedelem lenne. Kb 6-8 bicikliről lenne szó, amit kiadnák bérbe bárkinek akár egy napra, akár egy hétre.A lényeg hogy ne tudjanak belém kötni a hivatalos szervek.
2020. jan. 31. 07:14
 3/15 anonim ***** válasza:

Azert megnezted mennyibe kerul egy elektromos bringa? Lopasvedelem, szervizeles, alkatreszek, amortizacio miatti csere, toltes, lemerult es otthagyott bringa begyujtese, stb? Az megvan, hogy a MOL Bubi rendszere, ami mogott van am infrastruktura rendesen, masszivan veszteseges?


Konyvelo. Szukseged van konyvelore. Mindent elmagyaraz, amire szukseged lehet.

2020. jan. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Én úgy képzelem, hogy nem lenne alkalmazottam,mindent magam végeznék.A javításhoz is értek, mert valójában egy pár ilyen biciklit én szereltem össze.Muszáj könyvelőt alkalmazni, nincs olyan lehetőség, hogy mindent egymagam intézzek?Kellene elvégezzek valami tanfolyamot ehhez?
2020. jan. 31. 07:31
 5/15 anonim ***** válasza:
Természetesen csinálhatod magadnak a könyvelést, nem szükséges hozzá végzettség. Az más kérdés, hogy kb esélyed sincs mindent jól csinálni, ha nem vagy benne napi szinten ebben, mert rengeteg olyan dolgot kell majd beadnod, amiről fogalmad sincs, hogy létezik egyáltalán.
2020. jan. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi.Még az lenne a kérdésem, hogy szerinted, egy ilyen vállalkozás (elektromos bicikli kölcsönző) müködtetéséhez kellene rendelkeznem valamilyen speciális képzettséggel?

Bicikli javító végzettség?

villanyszerelő végzettség? stb. szóval fogalmam sincs

2020. jan. 31. 08:14
 7/15 anonim válasza:

KATA-s egyéni vállalkozó.

De szerintem is nagyon alábecsülöd az ezzel járó munkát és költségeket.

2020. jan. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Arról például van fogalmad, hogy ez egy pénztárgépköteles tevékenység? Hidd el, rengeteg ilyen dolog van, amire nem is gondolnál. Legalább a cégalapítást intézd egy szakemberrel, hogy elmondja neked, hogy mi merre hány méter.
2020. jan. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ok.Köszi.Hát már kezd is elmenni a kedvem ettől....
2020. jan. 31. 08:30
 10/15 anonim válasza:

De egyébként hogy gondoltad a dolgot?

Én nem is értem.

2020. jan. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!