Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozóként hogyan...

Egyéni vállalkozóként hogyan állíthatok ki átutalásos számlát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyszerűsített készpénz fizetési számlával dolgozom, viszont van egy vásárló aki átutalással szeretne fizetni a későbbiekben. Nekem igazából mindegy, de ha esetleg odaírom megcsillagozva, hogy átutalás akkor az megfelelő?

A nav nem fog érte piszkálni?

Számlázó programom még nincs, a könyvelőm meg nyaral azért kérdezem itt.



2020. febr. 26. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem rendes számlatömböt kell venned, nem ezt a készpénzfizetésit. Nekem van olyan rovat, hogy fizetési mód, oda szoktam írni, hogy átutalás, a számlaszámomat meg az adószámom alá.

(nyaral a könyvelő... persze, mert tipikusan februárban mennek nyaralni, amikor fél Magyarország adóbevallását el kell készíteni, és annyi a munka egy hét alatt, mint máskor egy hónapban... ;)

2020. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mindig minden könyvelő nyaral...
2020. febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nyaral...

Mottomen

Nekem azt mondta hétfőtől péntekig ne keressem mert nyaral.

2020. febr. 26. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem a nyaralástól függ.. még a vállalkozás alapítása előtt át kellett volna ezeket beszélni.
2020. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!