Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Akinek van ÁSZF, GDPR a...

Akinek van ÁSZF, GDPR a weboldalán, ti mással írattátok meg, vagy megírtátok magatoknak?

Figyelt kérdés

Átolvastam millió másik weboldal saját ÁSZF-jét és összeírtam a sajátomat azok alapján, nem másoltam, habár elméletileg nem minősül jogvédett szövegnek, így akár ez az egyben át is lehetne emelni bárki másét.

Én nem ezt tettem, csak irányadóként használtam a többit. Mindenesetre érdekelne, érdemes-e ezeket a szövegeket inkább szakemberre bízni, ti hogyan csináltátok? Nem éles a weboldalam még, tehát bármikor lehet még akármin változtatni.


Ha mindenképp ajánlott, nem bánok kiadni erre pénzt, de nyilván szeretném minimalizálni az indulással járó költségeket.


2020. márc. 24. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Mással irattam meg. Garanciát vállal, ha valami jogszabály változik automatikusan frissíti, így mindig minden naprakész. Igazából anyagilag sem volt vállalhatatlan... Van aki vígan elvan a saját maga által írottal, de nekem ez a megoldás egy biztonság érzetet ad.
2020. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte szerintem működik az, hogy nagyon hasonló profilú oldalakét átnézed, és testreszabod.


Ha már nagyok a bevételek, érdemes jogi szakemberrel átnézetni, átíratni, mert fontos a biztonság.

2020. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek a választ. Akkor egy darabig marad a saját, majd váltok szakemberre. Arra pl. pont nem gondoltam, hogy frissítve legyen folyamatosan, de akkor az első valahány hónapban elég lesz ez is, ami most van.
2020. márc. 24. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!