Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ti milyen strategiai dontest...

Ti milyen strategiai dontest hoztatok most a valsag idejen?

Figyelt kérdés

Hogyan pozicionaljatok a jovobeli novekedeseteket?

A koltsegveteseteket?

Es ugy amugy ambloc a businesst amit visztek.

Hol faragtok koltseget eloszor.



2020. márc. 26. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Most kevésbé az eladásra, inkább a bázisnövelésre megyek rá, persze még észszerűbb költségvetéssel.


Többen vannak otthon, többen vevők az ingyenes tartalmakra, talán kevésbé is tolerálják a "pushy" marketinget, mint máskor. (Ez persze az én területemre igaz, ha igaz.)

2020. márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök, ha nem megyek csődbe, és pár fillért keresek, hogy ne dögöljünk éhen. Így is szarul ment az üzlet, pont a korona hiányzott még ide.
2020. márc. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
3 as te milyen teruleten dolgozol?
2020. márc. 26. 10:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Én olyan stratégiai döntést hoztam, hogy elérhetővé tettem a pénzemet (befektetés felbontása), igyekszem nem nyúlni a min. fél éves tartalékomhoz - eddig még nem kelett - és elsősorban az étkezési költségeken végzek megszorításokat: nassolás elhagyása, szalámis-sajtos kenyérről a sajt elmarad - de zöldség- gyümölcs, vitamin megy ezerrel - de az olcsóbbak.
2020. márc. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Időseket, veszélyeztetett korúakra bevezetném a kötelező házi karantént. Újra kinyitnám az iskolákat, munkahelyeket, visszaállítaná, a gazdaságot, havonta tesztelném a lakosságot, hogy kik azok akik már túlestek a fertőzésen.
2020. márc. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Jó igen, és ideiglenesen beszántanám a 444, index.hu, ATV, stb csatornákat, és a facebookot. Mert itt a pánik, a félelemkeltés a legnagyobb probléma, nem maga a vírus.
2020. márc. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6 es 7 es hozzaszolo ez hog kapcsolodik a kerdeshez?

Teged kene beszantani aki egy alap kerdesre nem tud valaszolni

2020. márc. 26. 10:56
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7-es, én meg az MTV-t, az Origot, és a hasonló igazmondó "hazai" médiát szántanám be. :)

Bocsánat kérdező, de ezt nem bírtam kihagyni.


Kérdésre válaszolva:

Én is vállalkozó vagyok, és én ebben az időszakban próbálom továbbképezni magam, hogy amikor újra beindul a gazdaság, jobban részt tudjak venni benne. :)

2020. márc. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Spórolok a benzinen, nem állok meg sehol!

Meg felvásárolom kannaszámra amíg olcsó!

2020. márc. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sajnos a vállalkozásom költségein nem igen tudok már mit spórolni. Úgyhogy minden egyeben próbálok spórolni. Nem veszek magamnak kaját kifőzdében, gyorsétteremben hanem főzök és szendvicsezek. Édesség, szórakozás és minden ilyesmiről le kellett mondanom. Mivel sajnos a vállalkozásomnak elég nagyok az álló költségei és a bevételem szinte a nullára esett a vírus miatt ezért ha ez az állapot marad akkor 3-4 hónap múlva sajnos csődbe fogok menni és közel 5 évnyi befektetett munkám megy a kukába. Én még azért erőlködni bírok de bele sem bírok gondolni hogy azoknak milyen akik már munkanélküliek lettek az elmúlt hetekben. Mindenkinek kitartást.
2020. márc. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!