Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol és hogyan kell olajat...

Hol és hogyan kell olajat vásárolni?

Figyelt kérdés
Weboldal cimet küldjetek és pár hasznos mondatot is irhatnátok a számomra.Köszönöm

2020. ápr. 9. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

hasznos kérdés: tudod mi történik ma?

hasznos mondat: ha nem, ne is gondolj az olajra.

2020. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem vágoma témát,de rengeteg helyen olvasom/hallom,hogy az olaj ára csak 20 dollár a 120 ehlyet.HA jól informált vagyok,akkor mindenkin ezt vásárolja most.
2020. ápr. 9. 14:23
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

:D aranyos.


Google: határidős kereskedés.

2020. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De ez nem segitség azt ugye te is tudod :)
2020. ápr. 9. 14:46
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

pont így nem szabad ilyesmibe belevágni, hogy nem vágod a témát.

az olaj ára Szaód-Arábia és Oroszország közötti árháború miatt esett brutálisat. múlt héten valóban 20 dollár alatt volt, ami tényleg durván alacsony.

aztán Trump elböffentette magát a Twitteren, beleszólt a dolgokba, és az olaj felugrott 27 dollárra, kb. 30 perc leforgása alatt.

a kérdésre a válasz: ma délután négykor az OPEC (és nem OPEC-partnerek, OPEC+) videokonferenciát tartanak, hogy megbeszéljék, hogyan tovább.

holnap a G20-ak energiaügyi minisztereinek rendkívüli ülése lesz a témában.

baromi nehéz ügy, ha nem tudnak dűlőre jutni, akkor az olaj ára könnyen egyszámjegyűvé válhat. szóval mindenki, aki jól bevásárolt 20-ért, beszívja.

persze ha megegyeznek, akkor adott esetben egész másképp nézhet ki.

2020. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de ha hosszutávon lentmarad,az senkinek sem jo sokáig.Várható hoigy felmegy előbb vagy utóbb.Ennek fejében sem érdemes vásárolni?
2020. ápr. 9. 14:52
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Hát, ne haragudj, kérdező, de maximálisan osztom az 5-ös válaszát: ha ennyire nem tudsz semmit a dologról, akkor jobb, ha nem veszel olajat.

Kb. úgy csinálsz, mintha 120-al bemennél egy vaksötét alagútba és fogalmad se lenne róla, hogy az még egy járható alagút vagy már befalazták és felkenődsz a falra.


Ha van olyan pénzed, amire BIZTOSAN NEM LESZ SZÜKSÉG az elkövetkezendő X évig, akkor "játszál", de egyébként nem.


Mit csinálsz, ha mondjuk veszel 100 ezerért és nem felmegy, hanem leesik az ára, mondjuk felére és közben szükséged lenne a pénzre?

Benyeled a veszteséget és kiveszed az 50 ezret? Vagy bent hagyod és várod a jószerencsét?


KBC Equitas brókercég, kell nyitnod egy értékpapír számlát, havi 300 ft a számlavezetési díja, kötés/vétel jutaléka X ft, eladásé szintén X ft.

2020. ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7


bocs én nem akartam okoskodni.Nem vagyok jártas ebben a szakmában.Én csak kérdeztem.Befektetésre való pénzem van szerencsére,épp tapasztalatom nincs itt.


Mi lenne a leghatékonyabb módja annak,hogy kitanuljam ezt a szakmát?

2020. ápr. 9. 15:14
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, itt vehetsz olajat


[link]

2020. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Guglizni, olvasni, könyveket vásárolni/letölteni,tanulni, tapasztalni. Sokszáz órát beleölni kezdésnek. Ez az út.

Az olaj már bear piacban van régóta, technikailag jók a kilátások (holott fundásan meg romokban, sőt én még várok egy leszúrást 20 alá bőven), de ez 10 éves időtávra nézve szól, nem pedig 2-3.

2020. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!