Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Pénz szerzés otthonról? Saját...

Pénz szerzés otthonról? Saját kis vállalkozás beindítása?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Vannak akik indítottak otthonról sikeres üzletet?

Valaki aki szeretne indítani, csak nem tudja hogy?

Aki szeretne -beszélgetni, jelezze privátban :)



(U.i.

A kérdés csak a sikeres emberekhez szól, akik el buktak,azok nem kell ,hogy el batortalanítsonak!

Az,hogy neked nem fut be az üzlet, nem jelenti azt, hogy másnak se fog!)

Köszi



#siker #pénz #pénzszerzés #otthonról munka
2020. ápr. 27. 20:15
 1/9 A kérdező kommentje:
A sikeres emberek legjobb tanácsait szinten várom:)
2020. ápr. 27. 20:18
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

"(U.i.


A kérdés csak a sikeres emberekhez szól, akik el buktak,azok nem kell ,hogy el batortalanítsonak!"


Rózsaszín felhőkre vágysz? :-) Pedig az élet nem tálcán rakja eléd a sikert - sokszor elbukik az ember.

Mond neked valamit az a név, hogy Henry Ford?

Nos.


"A kudarc lehetőség!

Ford rengetegszer elbukott, mielőtt végül sikeres lett. Ez a folyamat nagyon gyakori a vállalkozók között. Az emberek gyakran lekicsinylik a hibáikat, de az igazság az, hogy senki sem védett a bukásoktól, ami jó dolog, mivel a kudarcok csupán negatív eseményeknek álcázott lehetőségek.


Ford egyszer azt mondta:


„A kudarc egyszerűen a lehetőség, hogy újrakezdjük, sokkal intelligensebben”.


Más szavakkal: legyenek a kudarcaink a tanítóink. Természetesen senki nem szereti a kudarc élményét. Rontja az optimizmusunk, amikor a terveink nem működnek. De tudunk belőle tanulni. Mindenképpen fogunk hibázni, érdemes inkább tanulni belőle, és máshogy csinálni legközelebb. A kudarc valójában a visszajelzés egyik formája."

2020. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
bármilyen informatikával és webdesignnal kapcsolatos vállalkozást lehet sikeresen otthon is csinálni...hajrá!
2020. ápr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Több vállalkozást csináltam.

1 félig sikeres volt, abból csak autom hazam lett.

1 nagyon sikeres abból nem lett semmim csak befekteteseim, de nyereséges.

1 van amivel nem foglalkozom , kereskedelem néha feleségem felveszi a telefont de egy jobb fizetést összehoz. Én meg 2 havonta emailozok párat. De ennyi.

Van egy, amin 8 számjegyet buktam.

És volt egy másik ott kb 8m mínusz lett.


A kérdés az, hogy neked most mi változik attól hogy ezt leírtam ?

2020. ápr. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Olyan vállalkozást indíts, amihez értesz.

Nem feltétlen tanult szakmára gondolok, hanem ami érdekel és ezért pro vagy benne.


Ha olyanba fogsz amihez semmi közöd, tuti bukta.

2020. ápr. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

@07:00


Aki ilyen kérdést kiír a gyakorira, az általában nem ért semmihez.

2020. ápr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Fel re értettetek.

A 2# igaza van.

A tanácsok, buktatok érdekelnek, csak az emberek, aki negativitasa az én lelkesedésemből venne le, azokra nem vagyok kíváncsi.

Jöhet meg, ki mit tanácsol, esetleg valaki hasonló cipőben?

Válaszokat köszi

2020. ápr. 28. 10:57
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Tehát konkrétan más kárára akarsz tanulni? Tudod ez általában prémium szolgáltatás szokott lenni, máshol úgy nevezik, hogy mentorálás.


De ki tudja, lehet, hogy van aki eléggé reményvesztett és leírja neked a személyes buktatóit.

2020. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Első, hogy vegyél vissza a felszínes lelkesedésből. Ez nem a Super Mario.


Józan ész, számok, tények, érzelemmentesség, tervezés, előrelátás, stb. Ha már példák...


Elsőnek szokásokat, tulajdonságokat kell "felvenned", ha nem vezető vállalkozónak "születtél". Egészen más gondolkodásmódot, hozzáállás igényel, mint egy alkalmazotti státusz.


Még ez is, csak egy kis szelete.

2020. ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!