Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Faberlic, Life care vagy HLBS?

Faberlic, Life care vagy HLBS?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék beszállni egy mlm üzletbe, korábban csináltam már, de úgy látom, hogy azóta sokat fejlődött az úgyn. megmutatom a katalógust a barátaimnak dolog és most a legtöbb helyen már webáruház és egyéb online megoldások is vannak. Nagyon felspanoltam magam és körbenéztem szinte az összes mlm cég között, ami Magyarországon elérhető. A fentiek voltak a legszimpatikusabbak. A lifecare a bio anyagok miatt, a hlbs-t sokan dicsérik, hogy profi, és a faberlic azért szimpatikus, mert ott azért vannak egyéb termékek is, viszont az üzleti részről nem sok információt találtam.

Tudnátok segíteni, hogy melyikbe lenne érdemes csatlakozni és miért?

Nyilván ha akad itt olyan, aki ezekben van benne, nyilván a sajátját fogja ajánlani, de én most őszinte véleményeket szeretnék.

Így olyanok segítségét sem szeretném, akik sosem csinálták.

köszönöm előre is :)


ui: a Rain és a zinzino is nagyon szimpatikus, de a honlapjuk és amiket találtam róluk oldalak, nem tűnnek túl profinak, az emberek, akik ezzel foglalkoznak nincs saját fb oldaluk, bár lehet van olyan, akinek van, de sokat keresgéltem és nem találtam, kicsit nekem gagyinak tűnik a rendszer, habár a termék meggyőzött, viszont az előzőek miatt ezeket elvetettem .

Köszi



2020. máj. 1. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

őszintén:

bármilyen MLM, pláne a kezdődő gazdasági válságban csak pénzkidobás

az általad említett "márkák" egyikéről sem hallottam még

2020. máj. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

@kérdező

Azt tudnám neked javasolni, hogy mielőtt belevágsz valamelyikbe, szánj rá még egy kis időt és vizsgáld meg jobban a lehetőségeket. A marketing terve papíron mindegyik cégnek jól hangzik, kérdés, hogy gyakorlatban hogyan működik. Az a legegyszerűbb, ha megkeresel pár tagot ezektől a cégektől csatakozási szándékkal és elbeszélgetsz velük alaposan. Ne csak azt nézd, hogy ők mennyi idő alatt milyen jövedelmi szintre jutottak, hanem sokkal inkább azt, hogy a csapatuknak a tagjai hogyan boldogulnak. Hiszen te is egy leszel majd közülük. Ha a csapatban általában jól keresnek a tagok, akkor neked is jó esélyed van erre. Statisztika. Ne restelld elkérni tőlük az utolsó pár jutalék átutalási bizonylatot. Csatlakozz be pár online rendezvényükre, hogy tetszik-e neked a légkör.


A másik fontos dolog: a termékek... vizsgáld meg, hogy akkor is megvennéd-e a termékeiket, ha nem szeretnél ezzel üzletszerűen foglalkozni. Ha igen, akkor végül is nincs semmi veszítenivalód.

2020. máj. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Lifecare. Elkezdtem a Faberlicet is, de én ilyen gyorsan amilyen tempót ez a cég diktál, képtelen vagyok rendelést összegyűjteni.
2020. máj. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

#3

Igen, ez a másik fontos dolog...olyan céget kell választani, ami nem diktál semmilyen tempót, úgy dolgozhatsz, ahogy jól esik.

2020. máj. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

2020-ban MLM-mel kapcsolatosan teljesen értelmezhetetlen az, hogy "megrendeléseket gyűjteni". Mondjuk, 2015-ben is az volt.


Azért van a cég, hogy megrendeléseket gyűjtsön, a futár pedig, hogy kiszállítsa.


Az üzletépítő munkatárs egyetlen feladata a marketing. Elmondani másoknak, hogy létezik a cég, a termék és a lehetőség. Megmutatni az érdeklődőknek hogyan működik a regisztráció, és a termékrendelés. Bevezetni őt a képzések világába.


Ennyi.


Semmilyen megrendelést nem kell gyűjteni. Minek? Nem is vagy jogosult a termékek viszonteladására. Egyetlen dologra vagy jogosult, arra, hogy független üzlettársként regisztrált vevőket hozz a cég számára. A cég cserébe ezért jutalékot fizet.


Ha olyan cégnél vagy, ahol "megrendeléseket kell gyűjteni" (amit aztán neked kell kiszállítanod), akkor onnan menekülj! Ennek az üzlettípusnak az ideje a 90-es években leáldozott.

2020. máj. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező, 2020-ban gyakorlatilag csak olyan üzlethez érdemes regisztrálni, ahol nincs regisztrációs / tagsági díj, éves megújítási díj, s ahol nincs kötelező "kezdőcsomag".


Ellenben, profi a képzés, s kiváló a csapat.


Nagy előny, ha itt van a cég legalább 20 éve, s a világpiacon legalább 40 éve. További előny, ha a cég magántulajdonban van, s nem jegyzik a tőzsdén.


Talán egyetlen olyan céget találsz kishazánkban, amely ezen fontos feltételeknek egyszerre megfelel :)

2020. máj. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, még egy nagyon fontos momentum...


Az egyik legfontosabb. Rendkívül nagy előny minden más céggel szemben, ha a különböző üzleti szinteket nem egyetlen hónap forgalma, hanem 2-3-4 hónap együttes forgalma határozza meg.


Az meg már igazán a bónusz kategória, ha egy bármikor megszerzett üzleti szintről nem lehet visszaesni, hanem az örökre megmarad. Az általad felépített üzlet pedig örökölhető az utódaid által... Ezt sem sok cég tudja...

2020. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
A legfontosabb: ki az aki bevisz az üzletbe? Kit választasz munkatársadnak, olyannak akiben bízol. Ennek megitésése a legfontosabb. Mert ha kezdő vagy..bevisz az üzletbe és magadra hagy akkor azt mondod majd hogy az üzlet rossz. Sok csinja binja van ennek...és bizonyítottam működik!! Viszont hogy neked működik e vagy sem az attól is függ milyen segítséget kapsz! Szinte mindenhol kell valamit venni, és az a jó! Mert ha nem kell venni semmit csak befizetni semmire.. akkor az nem MLM. Lehet.. minden részletet nem mindenki fog neked elmondani, igy az idődet pénzedet vesztegeted, és megint arra a megállapodásra jutsz hogy nem működik, tehát megbízható ember kell. Ez a a siker egyik kulcsa. Persze több is van.. Ha érdekel gyere dolgozz velem!
2020. jún. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!