Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha egy vállalkozó tanusitványt...

Ha egy vállalkozó tanusitványt szeretne kiállíttatni azon vevői számára akik rendszeresen igénybe veszik a szolgáltatásukat, (pl. takarító cég) -ezáltal jó pontot szerezvén a vevők ügyfelei számára-, akkor kihez kell ezzel fordulni?

Figyelt kérdés

Jogász pl. Tud ebben segíteni,hogy mi a legoptimálisabb megoldás ilyen esetben?

A válaszokat előre is köszönöm!


2020. máj. 7. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Mármint milyen tanúsítványra gondolsz pontosan?

A takarítócég bármikor kiállíthat egy fejléces, ügyvezető által aláírt, pecsételt papírt, hogy az xy cég az ő partnere.

2020. máj. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-val..


Még mindig nem világos, mit is szeretnél. Írd már meg, higy konkrétan mire gondolsz?

2020. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Még mindig ezen "rugózol"?

A vevőknek akarsz "tanusítványt" kiállítani? Minek, tudnak azok "referenciát" adni - aki meg jól dolgozik, annak terjed a híre amúgy is.

2020. máj. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Tényleg nem világos, mit akarsz, pedig a másik kérdésednél is válaszoltam már: mondjuk kitakarítasz egy irodát és "tanusítványt" adsz róla, hogy kitakarítottad? Vagy lefertőtlenítetted? Minek?

És miért kellene ehhez egy jogász?

Írsz egy papírt, hogy ekkor és ekkor ezt és ezt a céget lefertőtlenítetted. Csak mondjuk akkor "tartani is kell a hátadat", ha valami baj történik mégis...

Mondjuk valaki megbetegszik, elővesznek hamar vállalkozóként.

2020. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm főképp az első kommentelőnek az értelmes választ!🙏🏽

Egyébként biztos nekem van bonyolult fantáziavilágom hogy ilyen érthetetlenűl írok ezek szerint hogy csak az első kommentelő értette meg,de azért kell a tanusitvany,hogy az adott cég kitudja rakni a falara,vagy barhova,ezzel is promozva magat az ugyfelei elott,akik ezt latjak.ez egy plusz pont.ezert kerdezem... az 1. Kommentelő valasza tunik a leglogikusabbnak!:)

2020. máj. 7. 20:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezt már az előző kérdésednél is leírtam: ha egyszer lefertőtlenítesz egy céget és kirakja a papírt a falára, az a múlt. Kb. addig a percig érvényes, amíg be nem lép valaki a helyiségbe és nem hoz be mmagával, akár csak a lélgezteével egy kis koronavírust - már ha erre gondoltál, mert ez sem derült ki.

Ha rágcsálóirtásról van szó, az más - de azzal meg nem hinném, hogy büszkélkedne egy cég, hogy patkány volt náluk (vagy csótány)

2020. máj. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xswerdy ***** válasza:

ha arra gondoltál, amit az első ír, az nem tanúsítvány. Tanúsítványnak azt hívjuk, amit egy független cég, szervezet állít ki, aki megvizsgálta a Te céged működését, és megállapítja, hogy az valamilyen sztenderdeknek megfelel. Pl. amikor egy webshop rendelkezik a "megbízható bolt" tanúsítvánnyal.


Amire te gondolsz, az egyfajta referencia adás. Sok helyen van ilyen is. Láttam már fogorvosi váróban táblát, hogy a rendelőt xy építőipari cég újította fel. Nyilván a takarító cég is kiírhatja az ügyfelénél, hogy itt xy cég takarít, ha az ügyfél hozzájárul. Senki máshoz nem kell fordulnod, csak az ügyfeledhez.


Ezen kívül talán létezik takarító cégekre is tanúsítási rendszer (ha nincs, akkor csináld meg). Ha van ilyened, akkor persze mellé rakhatod azt is.

2020. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szóval gyakorlatilag arra lennél kíváncsi, hogyan tudsz ingyen referenciát csinálni magadnak. Ehhez nem kell tudomány.


Pl a konyhában, mosdóban biztosan van papír, amit ugye a takarító tölt ki (bocs, nem tudom hogy nevezik, nem vagyok otthon a takarítós bizniszben). Annak pl a fejlece lehet figyelemfelkeltő, akár színes is.

Rá lehet pl írni, hogy a helység tisztaságât a Jóskapista bt garantálja. Vagy valami ilyesmi szöveget.


Minden más megbeszélés kérdése. Láttam már olyat, hogy az ajtón kint volt a takarító cég logója. Vagy a mosdók ajtaján. De olyat még soha, hogy egy bekeretezett kép szól arról, hogy ki takarít náluk.

2020. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!