Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha van egy uj termek otletem...

Ha van egy uj termek otletem ami nagyon jo es hasznos lenne a haztartasban, hogy tudnek neki allni hogy kivitelezhető legyen? Es utana hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2020. máj. 28. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy jó ötlet még semmi. Abból tele van a padlás. A "Cápák között"-be (Tv-s vállalkozós műsor) is láttam totál jó ötletet, nem is volt drága a kivitelezése, mégsem haraptak rá a Cápák, mert nem hozott volna elég nyereséget és így nem fektettek bele.

Kérdés: mennyibe kerül az előállítása - ezt ugye Neked kellene kimatekozni - és van-e rá igény.


Mivel még a tárgykört sem írtad le: műanyagból vagy fából lenne, stb. így csak annyit tudok mondani: csinálj egy "prototípust", aztán azzal kezdj el házalni, hátha találsz rá befektetőt.

2020. máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták le kell gyártani egy prototípust,de nem ilyen házi barkácsot, hanem egy normális eladható terméket.

Amúgy elég sok pénz mire egy ötletből igazi termék lesz. Pl utána kell nézned, hogy van e ilyen vagy hasonló a piacon, le kell védetni, ár-értékarányban megérné-e egyáltalán.

Csak a semmire nem fog senki pénzt adni, neked is lehet milliókat kell beletenni, és az se biztos, hogy megtérül.

2020. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért nézz körül az aliexpressen is, lehet a kínaiak már rég gyártják😄
2020. szept. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!