Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek ez milyen üzlethel...

Szerintetek ez milyen üzlethelyisèg lenne? Ti járnátok ilyen helyre? Kort nemet ès családiállapotot írnátok?

Figyelt kérdés

Teaház ès kávèzóra gondoltam, pizza, szendvicsek stb. Lenne egy gyermekmegőrzős rèsze,hogy a gyerekesek tudjanak kicsit kettesben lenni ès egy kanapès tvs " mozi" rèsze lenne. A gyermekmegőrzőt ès a " mozi" rèszt külön is belèpőèrt igènybe lehetne venni.


Ötleteket mèg szívesen fogadok.



#üzlet #családbarát #teaház #Vendèglő #Kávèzó
2020. máj. 30. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha valahol megéheznék a gyerekekkel és pont elmennénk egy ilyen hely mellett akkor akár be is térhetnék (de eleve ide nem indulnék el, tehát első szándékból biztos nem járnék ilyen helyre).


42f/családos/2 gyerek.

2020. máj. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk te mit szeretnèl mi legyen ott h alapból oda indulj?
2020. máj. 30. 13:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahová szívesen elmennék néha a családdal, az egy svédasztalos hely lenne.


De ez már eléggé messze áll a te elképzelésidtől (családi hely, ahol kettesben lehetnek a szülők, mozival és gyerekmegőrzővel).


Igen, lehet, hogy nem is kellett volna válaszolnom, nem én vagyok a célközönség.

2020. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!