Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha készítek Androidra egy...

Ha készítek Androidra egy játékot, és azt publikálom, akkor én, mint egyedüli fejlesztő flash játékot is készíthetek belőle egyidőben? Végülis ha a saját termékemről van szó, akkor azt teszek vele amit szeretnék - jól gondolom?

Figyelt kérdés

A kérdés gerince az, hogy Flash és App formában is tartalmazna reklámokat. Ritkán teljes képernyős reklámok (csak telefonon), többnyire viszont egyszerű bannerek.


Azért merült fel bennem, mert GTA játékokkal, a Minecrafttal, meg rengeteg mással is megcsinálták hogy telefonon, PC-n, mindenen elérhető, de ezekl nagykutyák. Ezt bárki megteheti, ha a saját tulajdonáról van szó?



2020. jún. 9. 15:04
 1/3 A kérdező kommentje:

Furcsán jött ki a dolog. Kiskapukra, buktatókra gondolok, hallottam egy-egy rémtörténetet, ami vagy igaz volt vagy nem, de jobb tudni.


Ha kapok egy-két linket, azt nagyon megköszönöm, és felpontozom az illetőt (és mindenki mást aki válaszol érdemben).

2020. jún. 9. 15:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a saját szellemi terméked, akkor bármilyen platformra kiadhatod. Nyilván fontos, hogy legyen rá igény, meg egy fizetőképes kereslet, megérje reklámokat elhelyezni benne.
2020. jún. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Persze, fel akarom futtatni előtte. A minőségre adok, másképpen csak egy trash lenne az egész. Vagy hét-nyolc évvel ezelőtt mikor csináltam egy játékot (azt csak magamnak), képes voltam napokon át tesztelni benne a leglehetetlenebb dolgokat, hogy nehogy legyen benne hiba. Ez a pontosságom hálistennek megmaradt mára is.


Köszönöm a válaszod!

2020. jún. 9. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!