Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyit hoz egy kis pékség?...

Mennyit hoz egy kis pékség? Milyen engedélyek kellenek? Ezek az engedélyek mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés

Nyitni szeretnék egy pékséget, városban. A környéken nincs több, viszont régebben is az volt ez a helyiség.

Most bérelni fogom.


Nekem élelmiszer, vegyi, gyógynövény eladóim van és boltvezetőim.

Ez elég a nyitáshoz?


-Milyen engedélyek kellenek?

-Milyen lépések vannak?

-Az engedélyek mennyibe kerülnek?


Kb 6 éve végeztem, én nem foglalkoztam ezzel. Most viszont szeretnék, de tény hogy rengeteg kérdés merült fel bennem.


Mennyi hasznot lehet csinálni ezzel? 15 m2 a helyiség.


Arra gondoltam nem csak pékárút árusítok, hanem tejtermék, energiaital, egyéb üdítőket, csokit, chipset... Stb.


Nem totál meggazdagodni szeretnék ebből, de érdekelne mennyi az annyi vajon, csak kb!?



2020. jún. 21. 07:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Sütni nem fogok, rendelni szeretném a kész pékárút és csak eladni.
2020. jún. 21. 07:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg néhány pékség beszámolóját és látod majd mennyit hoz
2020. jún. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért várom az érdemi válaszokat még
2020. jún. 21. 08:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg dologtól függ.

Bár ha írod, hogy a környéken nincs, ez neked előnyt jelenthet. Az is fontos, hogy olyan helyen legyen ami viszonylag forgalmas, hogy legyen forgalmad. Azt esetleg nem tudod, hogy ami volt ott pékség az miért zárt be?

Ja és először egy céget kell alapítanod, amivel keress fel egy jegyzőt.

2020. jún. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!