Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy lehet a DM,Müller,Rossman...

Hogy lehet a DM,Müller,Rossman, Auchan,Tesco, Lidl, Aldi stb boltok polcaira kikerülni?

Figyelt kérdés

Az ötlet nem eredeti, nem vagyok szépségipari vagy élelmiszeripari vállalkozó, viszont nézem a Cápák Közöttet, és a mai részben említették a cápák a nyalókát gyártóknak, hogy opda mennyire nehéz kikerülni? Hogy lehet kikerülni e boltok polcaira? Miért ilyen nehéz? Csak a pénzen múlik, vagy a kapcsolati tőke is fontos? Külföldi managert/ügyvezetőt fogadnak fel, vagy hogy működik ez?


Válaszaitokat köszönöm!



2020. jún. 23. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy raktárkészlet kell hozzá. Ezek a multik ugyanis többnyire nem kis tételben rendelnek, hanem heti akár többtízezres darabszámban. Ahhoz, hogy ilyen rövid határidőre ilyen mennyiséget legyél képes előállítani - méghozzá jó minőségben - rengeteg pénz és tapasztalat kell. Ha kezdő vagy, javasolt először valamilyen online platformon elindulni (pl. Amazon, eBay, AboutYou stb.) és innen skálázni a kiskereskedelem felé. Nyilván itt is járj utána, hogy mekkora célpiacot tudsz kiszolgálni és milyen alvállalkozókkal/beszállítókkal dolgoznál együtt! Az üzleti tervet ne spórold meg!
2020. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért érdekel, mert pl. Balog Leventének rengeteg pénze van, de még ő is azt mondja, hogy alig jött össze neki. Én is azt hittem, hogy sokkal könnyebb :)
2020. jún. 26. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, nehéz terület, pláne a sok külföldi konkurencia mellett. De amúgy az amerikai Shark Tank-ben is viszonylag ritkaság számba ment, hogy egy start-up cég terméke kikerüljön a Wall Mart, vagy más kiskereskedelmi cég polcaira. Ott se könnyebb.
2020. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A Shark Tank-et még nem láttam. Lényegében pénz kérdése az egész akkor, nem? Persze kell a tudás, üzleti terv stb., de ha beteg mód gazdag vagyok, akkor erre fizetek alkalmazottakat, akik megoldják. Lényegében milliárdosnak kell lenni, ha jól értem.
2020. jún. 26. 16:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. jún. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ilyen a business világa. :D
2020. jún. 26. 18:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Levente kapja be hogy édesítőszert tetet a sima Pepsibe.
nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!