Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ásványboltot megéri nyitni?

Ásványboltot megéri nyitni?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta imádom a külömböző köveket, ásványokat! Nagyon eltudnam képzelni hogy ezzel foglalkozzak csak nem tudom mennyire van rá kereslet! Véleményeket, tanácsokat szeretnék

2020. aug. 4. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendes üzletet biztos nem, talán web-boltot, de az is necces.
2020. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg ajándékboltot, aminek egy része az ásványok, és van ásványékszer is.
2020. aug. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Ásvány- és italbolt talán.
2020. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek koszonom a valaszat, nyugodtan meg irhattok. Asvany es asvany ekszer igen... Valahogy igy gondoltam..

Asvany +ital😂 eleg erdekesen hangzik de van benne valami

2020. aug. 4. 18:48
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Van pár üzlet ahol kimondottam ásványi köveket árulnak, de nem nagyon éri meg. Mondom én úgy. hogy imádom az ésvényi köveket-

Amennyiért beszerzed, nem tudod eladni annyiért, hogy neked is megérje. Esetleg csak úgy, hogy otthonról ebayen vagy hasonló oldalakon árulod. Főállásod nem lesz belőle, de lesz aki vesz majd követ, ha megéri az árát.

Járj utána, mert lehet a befektetés többe lesz.

Én ebay-en szoktam vásárolni köveket-

Pl: egy ilyen köves nyaklánc az ebayn db-ja 2-4 fontba kerül forintra átszámolva 1 font 385 forint vagyis 770- 1540 forint között mozog.

2020. aug. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

bocsi lemaradt a kép

[link]

2020. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Szeretem a Rodok Rozit meg a Pirit.
2020. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 xswerdy ***** válasza:
100%
szerintem nagy üzlet nem lehet benne. Van pár bevásárlóközpontban ilyen, nem látom özönleni a tömeget (bár csődbe menni se látom őket). Van aztán rengeteg ásványbörze. Oda az megy, akit érdekel az ilyesmi, szóval több értelmét látnám azokon megjelenni. A netes értékesítést is ki lehet mellette próbálni, de szerintem az ilyesmit inkább megnéznék élőben a vevők.
2020. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom! Sokan mondtatok a netes ertekesitest! Jol hangzik! Valojaban engem ennek a szakteruletnek pont a hangulata vonz! Ezert is erdekelt hogy ez mint bolt menne e.Az ebay dolog jo otletnek tunik!! Csak nagyon meg nem orobaltam ezeket az oldalakat es nem tudtam megbizhato e, de akkor kiprobalom! ☺️☺️Tehat eselyes hogy neten olcsobban hozza jutok es eladom jobb aron? Még sajnos vallalkozasban es kereskedesben nem volt tapasztalatom.
2020. aug. 4. 19:34
 10/11 A kérdező kommentje:
De nagyon erdekel!
2020. aug. 4. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!