Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen költségekkel jár, ha...

Milyen költségekkel jár, ha én, levédetek egy webdomaint?

Figyelt kérdés

Mondjuk levédetem (pl a nevemre) a kukoricajancsi.hu webdomaint.

Ez oké, pl 1500 Ft/2 év. De utána nég miért kell fizetni, ha arra valami információt/anyagot is szeretnék természtesen feltenni?

Vagy adnak hozzá webtárhelyet, hogy pl 2Gb-ot, hogy filmeket is feltehessek?

Vagy azért is külön fizetni kell?

Vagy hogy működik ez?


Mert most komolyban szeretnék ezzel foglalkozni, és mint egy pl index.hu működtetni egy oldalt.


Szóval milyen költségekkel jár egy ilyen projekt (cakk und pakk, az internetes megjelenés területén)?


Jó, csak a szolgáltató cég felé, miért, mikért kell fizetni?


(A weboldal elkészítése más ügy, azt megcsinálja egyik társam)



2020. szept. 1. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nah ez úgy van, hogy csak a domain nevet tudod megvenni X évre X forintért. Ha ezt tartalommal akarod feltölteni, akkor vagy érteni kell hozzá vagy meg kell erre bízni egy szakembert. Kell egy tárhely is mögé szerintem, mert csak a domain nevet veszed meg
2020. szept. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xswerdy ***** válasza:
igen. Ahhoz, hogy a netre valamit feltegyél, kell domain név, meg kell tárhely. Ezeket veheted csomagban is, de külön is. Vannak akár ingyenes tárhelyszolgáltatók, de akkor engedned kell az ő reklámjaikat, illetve csak egy aldomained lesz az ő domain nevük alatt, ami nem sugároz túl profi megjelenést. Általában náluk is vehetsz saját domaint, és reklámmentesítheted az oldalt, de az sincs már ingyen.
2020. szept. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!