Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Jó vállalkozás-e a szabaduló...

Krosszarcu kérdése:

Jó vállalkozás-e a szabaduló szoba?

Figyelt kérdés
Én dolgoztam Dublinban, egy ilyenben emlékszem a szobákra, a cég azóta megszűnt. Elmontam egy befektetőnek az nem harapott rá. ?

2020. szept. 2. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Itthon is működik pár ilyen hely. De ha ott dolgoztál akkor jobban tudod, mint mi, hogy mi mekkora költséggel jár és mennyi a megtérülési ideje.

Amúgy ameddig nem cseng le a vírusos időszak szerintem addig ezt az ötletet pihentetni kellene

2020. szept. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
90%

Nem. Senkit nem érdekelnek, ráadásul túl sok van idehaza.


(Egy olyan, ami online közvetítve megy, pénzdíjas versenyzőkkel, életre-halálra, na az menne! Komolyan!)

2020. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

2-es

Persze azt mindenki nézné

2020. szept. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Amit a kettes ir valoban menne maximum a darkweben es hat kasszasiker is lehetne ha minimalisan befolyasolhato lenne a dolog. Csak ugye Te is mehetnel vele a bortonbe. :(
2020. szept. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
100%
Lassan minden lelakott utcasarkon van egy Budapesten, de így a koronavírus járvány közepén nincs turista nincsenek szabadulni vágyók sem. A belföldi magyar vendégeket nem hozza lázba a dolog, max. szökőévente van egy csapatépítős céges csoport.
2020. szept. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem a mienk eltér a magyartól. Itt az a cél hogy az ügyfél mindig nyerjen sikeresen távozzon. A dublini meg nehéz volt, ha lejárt a 60 perc kikapcsolt az áram és ment a felirat: vesztettél. az volt a cél hogy veszítsenek a csoportok. Idegesítette őket, és megvették a játékot még egyszer.
2020. szept. 2. 20:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Én szeretem a szabaduló szobákat, de kicsit drágállom az árát. Sok helyen fix az ár 2 főnek 6-8000 Ft-ot sokallom kifizetni 45-60 perc szórakozásért.

Persze értem kell személyzet, meg rezsi, esetleg bérleti díj, de akkor se olcsó. Régen még mikor kevés ilyen hely volt egymást érték a csapatok, volt hogy napokkal előtte kellett jelentkezni. Most azért sok szoba is van, főleg Budapesten és viszonylag könnyebb bejutni még a felkapottabb helyekre is.

2020. szept. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Egy olyan van, amit kipróbálnék. Egy munkatársam mesélt róla, aki Amerikában volt benn.

Egy házban játszódott, és olyan volt, mint a Resident Evil videójátékok világa. Persze ez jogi okok miatt nem volt így leírva/kimondva.

Egy régi ház egészében ment a játék, és azt mondta, hogy volt olyan szoba, ami egy hűtőkamra volt, egy másikban pedig pokoli meleg, kevés levegővel. Volt ahol vízben kellett gázolnod, és közben hozzád értek "lények" halak, de te azt nem láttad.

2020. szept. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A dublinit valami csóró videkéki megyében akarom megcsinálni ahol 0 a szórakozási lehtőség. Egy atombunkernek meg egy börtönszobának jó egy 30 éve elhagyott épület 100 ft bérleti díjért. Viszont a játékban a trükkök zseniálisak voltak, azért volt két év alatt 16E vendég. Az autómániás fiatalok meg levezetnének pestről, legalább lenne hova száguldani a hétvégén. Ha keveset költenék ki tudnám hozni az ötszemélyes jegyet 8000 forintból.
2020. szept. 3. 08:38
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan helyen érdemes csinálni, ahol van turizmus is. Pl Nyíregyháza nagyon felkapott lett ilyen szempontból. Szabaduló szoba volt, de hogy megvan-e még azt nem tudom. Minden kint van Sóstón, ha a turistákra alapoznék lehet ott alakítanám ki, mert ott a fürdő meg az állatkert, nem biztos hogy ezért bejönnének a belvárosba.

Mondjuk most vannak ilyen mászkálós játékok is, ahol pl bűntényt kell megoldani a helyi nevezetességek segítségével, ezt pl tök jó ötlet pl egy megyeszékhelyen.

2020. szept. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!