Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha boltot akarok nyitni ahoz...

Ha boltot akarok nyitni ahoz elég a kereskedelmi végzetség? Vagy kell az üzletvezetői is?

Figyelt kérdés
2020. szept. 8. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg kereskedő-boltvezető tanfolyamot kell végezni hozzá.
2020. szept. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A sima bolti eladó tanfolyam nem elég?
2020. szept. 8. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Kell papírnak lennie arról, hogy van valaki, aki az elméleti részéhez is ért.
2020. szept. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég a kereskedelmi, nem kell a boltvezetői.


Mi idén zongoráztuk végig ezt, beszéltünk könyvelővel,a Navval, Statisztikai Hivatallal az ÖVTJ-szám miatt, a helyi iparkamarával es mindenhol azt mondták, elég a kereskedelmi.


Amúgy az ÖVTJ-számoknál tudod megnézni, adott vállalkozási tevèkenységekhez melyik végzettséget fogadják el.

2020. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha én akarok benne lenni akkor sztem kell m ha nincs üzletvezetői akkor egyedül nem lehetek a boltban.
2020. szept. 10. 18:18
 6/6 A kérdező kommentje:
És én lehetek úgy benne h nincs kereskedelmi végzettségem sem érettségim? Úgy ha valaki van mellettem akinek van végzettsége úgy én is ott lehetek? Vagy csak az lehet benne akinek kereskedelmi végzettsége van?
2020. okt. 27. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!