Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Covid19 mennyi kisvállalkozást...

Covid19 mennyi kisvállalkozást tehet tönkre itthon?

Figyelt kérdés

2020. szept. 18. 23:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%

Lehet, hogy a légitársaságot nem érdekli, viszont ha nincs utas, mert egyszerűen nem vesznek jegyet, akkor édesmindegy mit gondol.

Egyébként pedig nagyon eltértetek a témától, mert kisvállalkozásokról szól a kérdés, nem pedig kizárólag a légiközlekedésről és egy nagy cégről, úgyhogy legyetek szívesek befejezni.

2020. szept. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%

Én nem tértem el a témától (6-os), mert a hozzászólásomban ugyanúgy leírtam a kisvállalkozásokat is: utazási irodák, szakács (vendéglátó), fodrász, stb.


De írhatok még. tudok olyan emberekről, akik abból élnek - vállalkozók - hogy kimennek külföldre, beszerzik az árut és hazajönnek. Nos, ez most bizony nem megy, mert hazajövetel után 2 hét karantén. Annyira meg nem nagy vállalkozás, hogy 40-60 ezret elbírjon tesztek kifizetésére+ az is idő, míg megcsinálják.

2020. szept. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Jó, de akik tönkre mennek azokat Orbánék megvédik, nem?
2020. szept. 20. 10:17
 14/14 anonim ***** válasza:
52%

Szóval a kérdésed ezek szerint nem igazi, hanem provokatív.

A válasz: igaz, hogy ez még tavaszi adat, de azóta se sokat javult a helyzet:


[link]

2020. szept. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!