Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megérhetné vajon egy víztisztí...

Megérhetné vajon egy víztisztítókkal foglalkozó vállalkozás?

Figyelt kérdés

2020. szept. 29. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
nem
2020. szept. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor mi megvettük itthonra az RO víztisztítónkat, akkor az volt az első reakcióm, hogy erre mindenkinek szüksége lenne. Annyira feldobott a dolog, hogy neki is álltam kidolgozni egy ilyen vállalkozás részleteit. Aztán jobb lehetőségeim lettek, más irányba indultam és nem lett belőle semmi.
2020. szept. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2/


Mondjuk azzal tisztába lehetnék,hogy sok ember le akarja beazélni az embert a tervéről mert sokan félnek belevágni dolgokba inkább maradnak a "biztonságot" adó sima dolgozói létben. Ha nekik nem menne más se próbálja meg,van pár ismerősöm akinek szintén azt mondták ne csináld,azért is csinálták amit kitaláltak és működik.


Te milyen irányba indultál?

2020. szept. 29. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyan irányba indultam, amiről itt legtöbben megpróbálnának lebeszélni :)


Kb az a munkám, amibe belekezdtem, hogy embereket tanítok arra, hogy ne féljenek belevágni új dolgokba. És még a víztisztítókhoz is van némi köze.

2020. szept. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4/


Mlm?


Igen engem is sok mindenről megpróbáltak már lebeszélni de sajnos olyan helyzetbe kerültem félek is mindentől.

2020. szept. 29. 15:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, jól látod, MLM-be vágtam bele.


Ettől függetlenül a víztisztítós bizniszt még mindig jó ötletnek tartom, nagyon kicsi a lefedettség. Alig pár ember használ ilyesmiket. (mármint a háztartási RO

készülékekről beszélek).


Az a legfontosabb, hogy körültekíntőnek kell lenni, mindent át kell gondolni, meg kell vizsgálni alaposan, mielőtt bármibe is belevágna az ember.

Ugye nálad még nagyobb körültekintést is igényel, mert kell hozzá valamennyi kezdőtőke is. De ha jól csinálod, becsületesen dolgozol, akkor a vásárlók elégedettek lesznek. Az elégedett vásárlók pedig újabb vásárlókat is hozhatnak. (Ez minden vállalkozásban így megy)

Amire nagyon oda kell figyelni az a minőség, még akkor is, ha valamivel drágább. Mára már nálunk is kialakult az a réteg, akik hajlandók megfizetni a minőséget. És így a garanciával sem kell annyit bajlódni.

2020. szept. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!