Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudnék festési munkákat...

Morekamion kérdése:

Hogyan tudnék festési munkákat vállalni?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Saját kftm van

Saját autó

Saját kézi szerszámok!!!



Festő a szakmám velem együtt van egy kollégám aki szaki és egy segéd festési munkákat szeretnénk vallani cégeknek de leginkább magán személyeknek



Dolgoztunk 3 évig egy cégnek de sajnos utolsó évben nem sikerült közös nevezőre jussunk. így kftm lett magamnak szeretnék dolgozni !


Egyszerüen nem tudom hogyan tudnám magunkat meginditani

...


Szeretnék tippeket kapni hogy hogyan tudnék megindulni hogy folyamatos munkákat kapjunk

Fb os, jofogas és több oldal hirdetés megtörtént de semmi jelentkezés sajnos



Kikhez kellene menjek stb?



Köszönöm



#Festés munka #Vállalják
2020. okt. 15. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Készítesz szórólapot és a környéken bedobálod minden postaládába.

Vagy felöltözöl egy normális munkás ruhába, becsöngetsz, bemutatkozol, elmondod, hogy most kezded felépíteni az ügyfélkörödet, odaadnád a szórólapot, és ha még októberben megrendel valamilyen munkát, kap belőle 5% kedvezményt.

Annyira nagy hiány van szakemberekből, biztosan fogsz találni melót. Főként, hogy jan. 1-től a felújítási költség felét vissza is lehet igényelni az államtól, szerintem boldog-boldogtalan felújítani fog.

2020. okt. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj referenciát, hogy milyen munkákat csináltál már.

Vadidegen szakemberrel nem dolgoztatnék én sem - volt eset, hogy igencsak póruljártam.

Azóta inkább az ismerős által ajánlottakat preferálom :-)

2020. okt. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj ki Ausztriába, ott már tudják, mivel jár, ha egy festőnek nem adnak munkát
2020. okt. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!