Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Pest megyében vagy akár...

Pest megyében vagy akár országosan, milyen vállalkozásba érdemes belekezdeni? Mire lenne igény? Akár szolgáltatás, vagy szakmunka.. Stb.

Figyelt kérdés

2020. okt. 25. 12:50
 1/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
89%
Üzleti tanácsadásra lenne igény, hogy hol, ki milyen vállalkozásba kezdjen.
2020. okt. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Komolyan azt gondolod, hogy erre itt választ kapsz? Aki tudja ezt, az elindítja saját maga.
2020. okt. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
2. nekem is lenne számos ötletem, de se pénzem se tehetségem elindítani. és még lehet nem is jó ötlet.
2020. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem epits versenypályát bmxeknek
2020. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Ötlet, igény adott, mert ilyennel nem találkoztam a világban, de nem árulom el, mert ha minden jól megy, megvalósítom saját magam.


Akinek még ötlete sincs, az ne vállalkozzon.

2020. okt. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dumálj a kocsmában a panaszkodókkal, elég sok ötletet tudnak adni. De nyilván máshol is szóba kell elegyedj emberekkel, pl a bringázó fiatalokkal, hogy megtudd ugyanazt, amit a 4-es említ, és én is nagyon adnám. Ilyesmit be lehet durrantani pályázati lóvéból, és rondán lehet szedegetni a helyi gyakorolni vágyóktól és a versenyek nézőseregétől a gubát, egy egészséges rátermettséggel persze. Számtalan ilyet tudsz gyűjteni, mert igazából elég sok ilyen "ősi probléma" hever parlagon, és ha találsz olyan megoldást, ami profitál, netán még mocskosul jól is éreznéd magad a küldetésben, akkor újra meg kell majd tanulnod esténként elaludni, annyira csinálnád.
2020. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!