Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást indítanál...

Milyen vállalkozást indítanál egy ilyen faluban? (több lent)

Figyelt kérdés
Van egy 5500 fős, gyarapodó falu. Leginkább fiatalok, és friss gyermekesek lakják (rengeteg csokos ház) Pesttol 30kmre,majdnem mindenki Pestre jár dolgozni. Pár kisbolton, dohanybolton, kocsmán és pékségen kívül semmi sincs a környéken. Milyen ötleted lenne? Elsősorban nem nagy szaktudást igénylő dolog érdekelne, de minden ötletet szívesen veszek. Én a sok anyuka és fiatal miatt egy szolariumon gondolkodok, nem kell nagy tőke hozzá, nem igényel szaktudást és teljes állás mellett is lehetne intézni az ügyeit. A másik ilyen egy autómosó. Fontos, hogy eleinte teljes állás mellett tudnék vele foglalkozni. Köszönöm a válaszokat!
2020. okt. 26. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nincs fizetőképes kereslet egy faluban.
2020. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezért írtam, hogy Pestre járnak az emberek dolgozni. Pesti keresete van az ott lakók nagy részének.
2020. okt. 26. 18:33
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Vagyis inkább alvó település.


Pesten zömében beszerzik amit kel, inkbb szolgáltatás érné meg, de az meg leginkább szakértelemhez kötött.


5000 fő alatti telepüsen 1400 és 3500 fős településeken nekünk ezek váltak be:


Szépségszalon, a szolárium csak 1 dolog, amellett volt fodrászat, kozmetika, masszőr, flabelos stb. Egy családi házban.


Számtech webáruház és szervíz ( ezt másodállásban kezdtem anno )


Pályázatíró cég, vállalkozásfejlesztési programiroda ( meg ezt is )

2020. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Magán óvoda (ha ismersz valakit, aki be tud társulni melléd és napi szinten benne dolgozni); bababolt; szórólapozás; étterem (ami munka után házhoz szállítja az ételt, így a gyerekneveléstől kimerült anyukáknak nem kell főznie); barkácsbolt.
2020. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Kertépítő cég
2020. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Tőke is van mindehhez? Minden eddigi ötlet eléggé költséges.
2020. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5M lenne rá. Valóban jók az eddigi ötletek, de tőke igényesek és állandó jelenlétet igényelnek. Nálam továbbra is a szolárium nyitás tűnik a legoptimálisabbnak. Egyszerű piackutatás, olcsó munkaerő, alacsony tőke
2020. okt. 26. 22:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Automosast szerintem elintezik munkaba menet jovet, akar bent Pesten. Szoli nem rossz ötlet.

En fagyizoban gondolkodtam hasonlo parameteru telepulesen, Győr mellett.

2020. okt. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen az jogos. Fagyizo jó ötlet, viszont szerintem külön fagyizni nem mennek el nagyon az emberek. Sétáló utcában, park mellett, üzlet soron meglátja és megkívánja az ember, de egy faluban ahol ezek közül semmi sincs szerintem nem menne. Csak főút mellé lehetne itt rakni, ami működne ha lenne átmenő forgalom, de ide csak a helyiek jönnek be kocsival.
2020. okt. 27. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!