Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyire éri meg manapság...

Mennyire éri meg manapság cukrászdát nyitni? Egy cukrászdának mennyi lehet a forgalma Budapest és vonzáskörzetében?!

Figyelt kérdés
2020. okt. 29. 18:44
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: ahogy elnéztem az árakat, Budapesten kb.: 800- 1000 forint felé hajlik egy szelet torta ára. Azért egy szeletért ez sokkalom. Ki az aki ebből vesz egyáltalán?
2020. okt. 29. 18:45
 2/20 anonim ***** válasza:
55%

Azért a 800-1000 Ft egyáltalán nem általános, ez az ár inkább a ma divatos mindenmentes sütikre jellemző.


Piackutatást kell csinálni.

2020. okt. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
24%

Fontos szempont, hogy milyen szakember vagy.

Hol akarsz cukrászdát nyitni?

Van-e a környéken cukrászda, vagy ahol sütit is lehet kapni?

Mi lenne a specialitásod?

Milyen stílusú, berendezésű üzletet képzelsz el?


A fővárosban nem maradt élve mindegyik cukrászda/kávézó, főleg azok,

amelyek az idegenforgalomra építettek.


A 800-1000.-Ft-os tortaszelet egy jobb fajta cukrászdában

reális.


Gerbaud Cukrászda

[link]


Hauer Cukrászda

[link]


A kommersz cukrászdákban is 5-700.-Ft között a tortaszelet.

[link]

2020. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem jegeld a témát.
2020. okt. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Utolsó! Miért?

Érdekelne a véleményed, ha kifejtenéd.

2020. okt. 29. 18:59
 6/20 anonim ***** válasza:
20%

Ha komolyan gondolnád, nem a GYK-n kezdenél el kérdezősködni, hanem már csináltál volna egy előzetes piacfelmérést, és valamiféle üzleti tervet.


Pénzed egyébként mennyi van hozzá??? HACCP konyha kialakítástól kezdve.....

2020. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Korona.
2020. okt. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

ma 19:14


Miért ne kérdezzek itt? Neked is van egy véleményed, ami nem építő jellegű, és eltér a kérdéstől.

Éttermem volt 10 évvel ezelőtt, nem az engedélyezési részét, kérdeztem.

Arra vagyok kíváncsi, van e vajon elég ember aki kiad egy szelet sütiért majdnem 1000 forintot. Neve sincs cukrászdában is minimum 800 Ft egy szelet. Direkt néztem többet is.

2020. okt. 29. 19:26
 9/20 A kérdező kommentje:
Ezek szerint erre van igény. Rengeteg ilyen mentes cukrászdát látok. Egyre több van.
2020. okt. 29. 19:28
 10/20 anonim ***** válasza:
10%

Vagy tömegárut csinálsz nyomott áron, vagy pedig exkluzívat drágán...


Vagy valami nagyon nagy truvájt kell csinálnod, hogy odamenjenek az emberek. Én tuti nem rigójancsikat meg gesztenyepüréket kínálnék, hanem egyedi dolgokat, különlegeseket, de nem a felső kategóriából.


Nézd meg a Móni sütit Gyenesdiáson.... Abszolút házi környezetből indult, és úgy nőtte ki magát menő cukrászdává... Saját receptek alapján dolgozik, nagyon finomakat lehet ott enni.

2020. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!