Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Google Cégembe regisztrálás...

Taizun kérdése:

Google Cégembe regisztrálás egyéni vállalkozóként, de más néven, hogyan?

Figyelt kérdés

Egyéni vállalkozásom van, viszont nem azon a "brand néven" megy az ügynökségünk, hanem egy másikon. Ettől függetlenül én, mint egyéni vállalkozó számlázok.

A Google Cégemre hogyan tudunk felkerülni úgy, hogy azon a "brand néven" legyünk? Valakinek van tapasztalata ilyesmiben, egyáltalán lehetséges? Csak mert nem lenne túl szép, ha "xy egyéni vállalkozó" lenne odaírva a keresőben..



#Google #Google Cégem #google business #google cégem egyéni vállalkozás #google kereső cég
2020. okt. 30. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én egyszerűen csak a fantázianévvel regisztráltam és ennyi. Sehol sem az jelenik meg, hogy ev, hanem a brand neve.
2020. okt. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1 nekem nem küldték ki közel 1 hónap után sem az igazoló levelet, ezért írtam egy emailt, amire azt a választ kaptam, hogy:

"Az adatlapod nem tudtuk jogosulttá tenni a Google Keresőben és a Térképen történő megjelenésre, mivel a cég neve a hivatalos weboldalon nem egyezik a Google Cégem fiókban, így nem felel meg a jogosultsági irányelveknek."

Pedig én is láttam már több fantázianeves céget is így a googleben, akik közben egyéni vállalkozók.

2020. okt. 30. 14:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem küldtek ki levélben semmit, nem feltétlenül úgy kell validálni ma már.

Az ev-hez neked ez hivatalosan bejelentett fantázianév vagy csak úgy használod?

2020. okt. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

Nem hivatalos, csak úgy használom

2020. okt. 30. 20:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkir lehet ez a baj.
2020. okt. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hol/hogyan lehet hivatalosan bejelenteni?

És ez jár egyéb kötelezettségekkel? Pl utána csak azt használhatom, számlára azt kell írni, stb

2020. okt. 31. 10:01
 7/8 anonim ***** válasza:
101e nyomtatvány nav felé. Nincs egyéb kötelezettség, számlát továbbra is ev néven állítod ki.
2020. okt. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2020. okt. 31. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!