Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Halott ötlet vegyesboltot...

Halott ötlet vegyesboltot nyitni nagyobb városban?

Figyelt kérdés

Spar, Aldi, Lidl, Tesco, Auchan, stb mellé?


Kis családi üzemeltetésű élelmiszer-, vegyesboltra gondoltam megyeszékhelyen vagy nagyobb városban.


2020. nov. 3. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát most tuti. Az embereknek munkájuk sincs, nem hogy pénzük. Amire szükségük van azt beszerzik a viszonylag “legolcsóbb” üzletben (szerintem Tesco és Auchan a legolcsóbb). Nem fognak most drágábban költeni semmire.
2020. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

A munkahelyem mellett Budapesten van egy azsiaiak altal uzemelt vegyesbolt, ahol szinte minden jobb aron van, mint a nagyobb uzletekben es ranezesre sokat is koltenek magukra ezek az azsiaiak, de en ugy erzem, mintha csak penzmosasra hasznalnak azt az uzletet.


Ha nem tudsz nagyon jo aron adni mindent, nem vagy versenykepes a nagyobb konkurenciaval, akkor szerintem nem erdemes belevagnod.

2020. nov. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem halott, csak Darwin díjjas...
2020. nov. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!