Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni válalkozást szeretnék,...

Egyéni válalkozást szeretnék, ehhez egyáni válalkozónak kell lennem?

Figyelt kérdés

Beleszeretnék kezdeni egy egyéni vállalkozásba és tény álltalában is de nálam extrán hogy az elején nagyon kevés bevételem lesz belőlle azaz havi pár ezer ft ról beszélünk kb.


Viszont hivatalosan szeretném csinálni mert reklámoztatni akarom magamat közösségi felületeken ezért ezt ha bevételt szeretnék nem csinálhatom feketén...


A kérdésem az lenne hogy hogyan csinálhatom ezt legálisan ( egyéni vállalkozónak kell lennem hogy számlaképes legyek?) termékeket fogok előállitani és eladni főként kézműves termékek széles portfólióval és akár késöbb nagyobb tételekben nagyobb cégeknek is adnék el (szerencsére egy nagy cég biztosan van aki folyamatosan rendelne tőllem amennyiben el tudom kezdeni és hivatalossá tudom tenni) igy kezdésnek ez nagyon jó hir nekem.


Mit kell tudni arról ha valaki egyéni vállalkozó akar lenni? Mi az ha valaki KATÁS?


SAját szavaitokkal le tudnátok irni nekem a menetét és hogyan kell elkezdeni a procedurát?



2020. nov. 15. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyeni vállakozó akarsz lenni akkor egyéni vállalkozónak kell lenned hogy egyéni vállalkozó lehess
2020. nov. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Keress egy könyvelőt.
2020. nov. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Készíts üzleti tervet!

Akkor vágj bele, ha rendelkezel a megfelelő tőkével. Az üzleti terved készítése során választ találsz majd arra a kérdésre, h milyen vállalkozási forma lesz neked a jó.

2020. nov. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Van heti 36 órát meghaladó munkaviszonyod vagy nappali tagozatos tanulói jogviszonyod?

Milyen termékek?

Mekkora összeg bevételre számítasz havonta?

Mekkora a termék előállítási költsége (eladási ár hány százaléka)?

2020. nov. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!