Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Masszazsszalon jo otlet ?

Masszazsszalon jo otlet ?

Figyelt kérdés

Mennyire van igeny a masszorokre ?

Megeri masszazsszalont nyitni?


2020. nov. 30. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Covid közepette? Nem hiszem.
2020. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Attól függ... Van happy ending?
2020. dec. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Akihez én járok, ő gyógymasszőr, tele van a naptárja . Neki előtte volt jó pár év kórházi tapasztalata a reumatológián. Viszont ez nem egy könnyű kenyér, mert hiába tudsz elkérni 4-5000 Ft egy óráért, azért reggeltől estig állni az asztal mellett baromira fárasztó. Jah és ugye mindenféle testű és korosztályú ember jön, szóval nem lehet finnyázni. Ráadásul ugyanolyan lelkesedéssel és erővel kell megdolgozni a napi utolsó vendéget is, mint az elsőt.
2020. dec. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Most a legjobb nyitni, meg esetleg még atomháború közben.
2020. dec. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Hát nekem nagy szükségem van a masszőrre a hátam miatt, de szerintem elég sokan így vagyunk vele, aki ülő munkát végez. Illetve nem találok a környéken minden második sarkon. Ahhova én jártam, ott maszekba 8.000 ft - 45 perc és az is tele naptárral üzemelt. Sajnos bezártak még áprilisban és a masszőrök is eltűntek. Azóta nem jártam feléjük, csak telefonon érdeklődtem. Azért nehéz szakma és üzemeltetni se egyszerű egy masszázs szalont. Higéniai megfelelés, alkalmazottak stb miatt.

Most a Covid miatt nem, de ha nem lenne vírus, akkor én támogatom az ötletet.

2020. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
8 000 45 percért azigen.
2020. dec. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ugy ertettem, hogy covid alatt is van-e igeny masszazs szalonokra ?

Emberek mennek masszorokhoz a jarcany alatt ?

2020. dec. 1. 15:23
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Az én masszőröm full tele van, járnak hozzá, bár neki azért jól bejáratott vendégköre van. Jelen pillanatban is csak 2-3 hétre tud adni szabad időpontot, pedig reggel 8-tól dolgozik este 6ig van hogy 7ig van vendége, persze ilyenkor tart 2 fél órás szünetet, de sokszor szombaton is dolgozik és akkor is va, hogy tele a napja, attól függ milyen hétvégi programja van.


Most nyitni szalont 0 vendégkörrel nem érdemes szerintem, amúgy maga a masszázsszalon jó ötlet, kereslet is van rá, szerintem ha lecseng ez a vírus dolog, akkor érdemes elgondolkodni rajta. Az se minegy milyen masszőr vagy, a gyógymasszór szerintem jobb.

2020. dec. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

En sved masszor vagyok :)

Es allitolag masok elmondasai alapjan jol tudok masszirozn es szeretek is es gondoltam nyitnek egy szalont a ajat hazamban vagy lakasomban, majd amim lesz :)

2020. dec. 1. 21:37
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem szalont akarsz nyitni :D

Én júliusban kezdtem, megyeszékhelyen belvárosban otthon dolgozom. Nyáron érezhetően több vendégem volt. Főállású munka mellett csinálom, mellékállásként, szerencsére eddig nem volt minuszos hónapom, minden hónapban kerestem a dolgon. Most ajándékjegyek, bérleteket hirdetek karácsonyi ajándéknak.

2020. dec. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!