Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Villanyszerelői végzetséggel...

Villanyszerelői végzetséggel milyen online vállalkozást lehetne csinálni?

Figyelt kérdés

Offline vállalkozásom már megy.

Szerintetek lehet online valami témához kapcsolódót kezdeni?



2020. dec. 9. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Villanyszerelő témához online vállalkozás?

.

Felszerelhetnéd a csilláromat online, akkor nem kell kiszállási díjat fizetnem.

2020. dec. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

- Online tanfolyam villanyszerelőknek (te tudod, mit tudsz adni nekik pluszban, amiért fizetnének is, én nem, mert nem ismerem a területet)


- Felveszel alkalmazottakat vagy alvállalkozókat, és Te szerzed nekik az ügyfeleket (azaz csapatot építesz)

2020. dec. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is hasonló tanfolyamra gondoltam.

Ennek még utána járok mi kell pontosan, a mester szinte biztos de azonfelül fogalmam sincs.

2020. dec. 9. 15:06
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 neked csak annyit üzennék már ha egy értelmes kommentel nem tudtál beszállni , vagy csupán tudatlan vagy.

Hogy egy olyan online felületen végezhető vállalkozásra gondoltam aminél tudom hasznosítani a tudásom.

Lehet az egy online csillár szaküzlet is,nyílván ezt megcsinálhatja kispista is ..

2020. dec. 9. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

"Villanyszerelői végzetséggel"

Ez mit takar? Szakmunkásképzói segédlevelet?

Mellette valami villamosipri középfokú?

Mindezek mellett mesterlevél?

.

Ha a fentiek magvannak is, online nagyon nehéz pl. a blankolást megtanítani, a szakmai fogásokat gyakoroltatni.

Amit tudsz tenni, saját honlapodon tanácsokat, kérdésekre válaszokat adni, viszont erre nem hiszen, hogy lenne fizetőképes kereslet.

2020. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van a Facebookon egy Villanyszerelő szakmai SEGÍTŐ közösség, ahol befogadás nélkül is el lehet olvasni a kommentárokat.

Mi lenne a válaszod a Tótfalusi Gábor és a Gulyás Kristóf által feltett kérdésekre?

2020. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!