Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kozmetikai bolt nyitása?

Kozmetikai bolt nyitása?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Jövőre gondolkodok, egy kis bolton, ahol kozmetikumokat árusítanék, itt ahol élek, lenne rá kereslet, így úgy gondoltam utána járnék, hogy milyen feltételek kellenek egy ilyen bolt nyitásához.(szakmailag,tárolásilag stb)

Igazából először különböző smink termékeket árulnék, különböző márkákkal, akár külföldről rendelve. (Nyx,Estée Lauder,Mac,Anastasia Beverly Hills, Morphe, Jeffree Star, Revolution stb)Nagyon nem vagyok benne,így nem csak, maga a nyitási feltételek érdekelnének, hanem az árú beszerzésében is kérnék segítséget, hogy az hogyan működik. Rendelhetek nagykertől, vagy kifejezetten a Márkákkal kell konzultálni, hogy árusíthatom-e a termékeiket. Illetve, ha külföldről rendelném,az árút, a cimke fordításának, meg kellene bíznom egy céget, hogy magyarul is rá legyen írva az összetétele, származása stb) vagy elég, ha úgymond magam fordítom és készítem hozzá a magyar "használati útmutatót? "

Persze lenne sok magyar termék is, szeretném, ha rengeteg márka lenne, és rengeteg választék, hiszen ahogy látom a drogériák polcain (dm, rossman) egy-kettő szerepel, így a válaszék nagyon gyér.(hiszen nálunk csak ez a két drogéria van)


Bocsánat a sok kérdésért, és köszönöm, ha elolvastad, és azt mégjobban ha tanácsot is tudsz adni.😊 Szép napot😊



2020. dec. 10. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet nem ártana egy könyvelővel beszélned. Ezt a tevékenységet csak akkor végezheted, ha van hozzá képesítésed, és azt hiszem boltvezetőid.Internetes, csomagküldő kereskedelemhez viszont nem kell képesítés.
2020. dec. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!