Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy személyes vállalkozáshoz...

Egy személyes vállalkozáshoz (műhelyhez) milyen épület felel meg?

Figyelt kérdés
A jövőben szeretnék megvalósítani magamnak egy kisebb fémmegmunkáló műhelyt. A műhelyben egyedül dolgoznék, alkalmazottak nem lennének. Milyen feltételeknek kell megfelelnie az épületnek, milyen ellenőrzéseket kaphatok, amik az épületre vonatkoznak? Hallottam olyanról, hogy mindenképpen ki kell alakítani mosdó helységet, tűzcsapot kell létesíteni stb... ezek az előírások akkor is érvényesek, ha csak én, mint egyéni vállalkozó dolgozom benne, ezeken kívül még mire készüljek?
2020. dec. 11. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Katasztrófavédelmi bejárás is kelleni fog. Érdeklődj az önkormányzatnál, ott tudnak segíteni.
2020. dec. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elég sok minennek kell megfelelni:

- elmű szórakozik érintésvédelemme, életvédelmi kapcsolóval (nyilván amikor bekötteted az ipari áramot, akkor ezeket komolyan veszik)

- tűzoltóság: áramtalanító, oltókészülék(ek)



van bőven aki ilyenkor ellenőriz. Szerintem is önkormányzat az első kör

2020. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy személyes vállalkozásnál is 😮... Az durva...
2020. dec. 13. 22:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy hányan dolgoztok, hanem, hogy mit tárolsz a műhelyben, és mekkora katasztrófát tudsz okoz, ha mondjuk leég az egész a fenébe.
2020. dec. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!