Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fagyizót hogy éri meg legjobba...

Fagyizót hogy éri meg legjobban üzemeltetni? :) Mik a költségeitek és mennyi a haszon 1 hónapban?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozók fagyizóba tudok főzni is fagyit tudom mik kellenek hozzá, de az érdekel h egy szezonba mennyi a tiszta haszon a berleti dij eri meg jobban vagy a sajat hely... fagyi gepet is berelni vagy megvenni? :)

Koszi a válaszokat tudom h a hely is fontos h hol van de tapasztalatokra lennek kivancsi



2020. dec. 17. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Elég kicsi a bevétel termékenként plusz elég időszakos.
2020. dec. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Fél év nyitva fél év zárva.Egy jó fagyigép több millió forint.Szerintem bérelni nem lehet.Fontos a jól kiválasztott helyszín is illetve a minőség.Tartaléknak lennie kell mert 2-3 szezon mire felfedeznek és beindul a bolt.Saját hely mindenképp jobb de az ingatlan árak is az egekben.
2020. dec. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Nekem pont ősszel mondta az egyik cukrász ismerősöm, hogy ne nyissak fagyizót, nem éri meg.

De ki tudja. Érdekes itt is tendencia, az egyik ami forgalmas a kórháznál van, rengeteg távolsági busz is ott áll meg. A másik az egyik kivehető úton van, nagyon sok fajta fagyijuk van és állandó sor. A másik meg a belvárosban egy albán fagyizót, olcsó nagy adag, persze gyümölcsöt nem nagyon látott, nekem nem ízlik, de sok embernek csak annyit lát, hogy 2 gombóc akkora, mint máshol 4,de azt nem nézik, hogy súlya meg a fele sincs.

Egy biztos, hogy időszakosan tud csak nyitva lenni, és sok pénz kell beindítani.

2020. dec. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!