Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Etsyn vállalkozás indítása?

Etsyn vállalkozás indítása?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék saját készítésű dolgokat árulni az etsyn. Epoxi gyantából készült ékszerek, kulcstartó stb. Viszont annyira bonyolultnak találom az etsy rendszerét. Először mint magánszemély szeretnék árusítani, aztán ha van kereslek kivaltanam a vállalkozói engedélyt. Ha van itt olyan akinek van vállalkozása és etsyn árul tudna segíteni? Érdekelne a szállítással kapcsolatban hogy melyik mód éri meg a legjobban nekem is és a vevőnek is, mennyi az az összeg ami alatt nem éri meg árulni termékeket (ha jól tudom az etsy von le x összeget a bevetelunkbol), a vámról is szívesen olvasok tanácsokat (melyik országba nem a legjobb küldeni termeket). Egyenlőre ennyi kérdésem lenne, ha valami meg eszembe jut majd leírom. Koszonom!

2021. jan. 6. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok ilyen kérdés van az Etsy-vel kapcsolatban, inkább ott nézz szét. Ha nem is tegnapi kérdések-válaszok, de van köztük használható.

Ezt találtam a neten:

[link]

ez is 3 éves, de használható.

2021. jan. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Designmentornak konyve is van etsy kisokos cimmel, megeri ra beruhazni.
2021. jan. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Designmentort én is ajánlom! Bár van könyvelőm, én mellé még ezt vettem meg:


[link]

2021. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!