Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Segítőkész vállalkozók vélemén...

Segítőkész vállalkozók véleményét szeretném kérni,hogy ha van egy ötletem egy gyorséttermi koncepcióval kapcsolatban,akkor lépésről lépésre hogyan lehet egy ilyet megvalósítani?

Figyelt kérdés

Szóval van a lengyel mamámnak egy különleges receptje,amit sehol nem láttam máshol eddigi életem során,és annyira finom,hogy biztos vagyok benne hogy működne, ha az emberek megismernék.Egyébként ez hasonlít a hamburgerhez,tehát gyorséttermi formában tudnám elképzelni.Látom magam előtt ahogy emberek tucatjai állnak sorban,és érzem belülről hogy ez siker lenne.És lehet hogy tévedek,de mindenképp szeretném ezt megcsinálni,hogy kiderüljön,működne-e.Egy a bibi,hogy soha sem vállalkoztam,ezért nem tudom a folyamatát annak,hogy hogyan lehetne megvalósítani egy ilyen projektet.Annyi megvan,hogy mondjuk bérelnék akár egy bodegát valahol mondjuk a stadionok környékén(most csak mondtam egy példát),és kicsiben elkezdeném árulni,de arra lennék kíváncsi hogy ennek milyen részletei vannak,mik a lépcsőfokok amit először elkell intézni aztán mi jön utána stb.Illetve hogy anyagilag nagyságrendileg egy ilyen projekt elindítása mennyi lehetne?Tudom hogy mit szeretnék,de hogy azt hogyan kell elérni,sajnos azt nem.

Remélem kapok itt választ,és előre is hálásan köszönök minden segítőszándékú kommentet!



2021. jan. 9. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
A bodega megvan 2-3 millióból. Felveszel 1 szakács végzettségű embert. Bérleti díj, adók, fizetés, nyereség. Hány darabot kell eladnod óránként, hogy megérje? Ilyesmiken gondolkodj
2021. jan. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress egy könyvelőt és egy szakácsot, így minden oldalról lesz támogatásod.
2021. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kóstoltasd végig a baráti, munkahelyi ismerősökkel.. minimum 100 emberrel. Ha egybehangzóan ízlik ennyinek, akkor lehet tovább menni.


Egy receptre, nem tennék fel semmit.

2021. jan. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Te nem.Én szeretném a kockázatot vállalni ezügyben,csak ehhez tudnom kellene a lépéseket.Szóval akkor bérelni kell hozzá egy bodegát,felvenni egy szakácsot,és mondjuk behirdetni a social medián a helyet.Ennyire “egyszerű”? Kicsit félek hogy hol van itt a buktató...
2021. jan. 9. 20:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!