Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen álláskört ajánlanátok...

Senkise2004 kérdése:

Milyen álláskört ajánlanátok amiből akár vállalkozást lehetne építeni?Többi lent

Figyelt kérdés

tantárgyak amibe jó vagyok:informatika,matek,rajz,földrajz.

Jól tudok kommunikálni az emberekkel és jól tudok meggyőzni másokat. továbbá érdekel a testépítés,építészet(előre köszi az értelmes válaszokat)



2021. jan. 11. 22:24
 1/3 anonim válasza:
Szerintem rossz irányból közelíted meg. A kérdés itt hogy van-e tőkéd rá vagy nincs. A leírás alapján max gimis vagy, ami nem baj, de itt tőkéd nem lesz (max ha szülők pénzelnek, de akkor meg minek vállalkozás :D). Én programozást javasolnék, és mobilapp fejlesztést - ezt többnyire minimális költséggel el lehet indítani. Bár a piac már tömve van appokkal, ha van egy jó ötleted akkor az kifizetődő lehet.
2021. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 aki pénz nélkül nem tud pénz csinálni, annak hiába adok 100 millát, nem fog tudni pénzt csinálni.


1-2 milliós tökét meg össze lehet szedni, vagy felvenni 4-5 millió hitelt. Máris ott a tőkéd.

2021. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
"aki pénz nélkül nem tud pénz csinálni, annak hiába adok 100 millát, nem fog tudni pénzt csinálni" - ez szimplán nem igaz. Ezt valami okos tréner mondta? Ha csak azt nézzük, hogy 100 millát alacsony kockázatú befektetésbe teszed ~4% hozammal, akkor már van évi 4 millád. Ezt meg tudod csinálni pénz nélkül? Pénz nélkül tudsz ingatlanokkal kereskedni? Nem, pedig ez egy igen kifizetődő szektor. Hitel helyett inkább befektetőket kellene keresni, kockázati tőkét szerezni. Látszik hogy fingod sincs a témához, de kommentelsz.
2021. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!