Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyire éri meg ez így a...

Mennyire éri meg ez így a haverom főnökének? Vagy miért mehetett ebbe bele?

Figyelt kérdés

A gyerek 3 éve van a cégnél, márciustól otthonról dolgoznak.

Bent 2 darab 27" 2K-s monitorja volt, otthon pedig valami 2 öreg fullHD-s monitoron dolgozott.


Még szeptemberben mondta a főnökének, hogy vacakolnak már neki az itthoni monitorjai, meg a színek sem a legjobbak rajtuk.

Akkor mondta a főnöke hogy menjen be a cégbe és vigye haza az ottani 2 monitorját, oda majd kap újakat ha elkezdenek bejárni.


Úgy egyeztek meg, hogy az most már mindig az övé marad otthonra. Haverom azt mondta főnökének az aprópénz, és amúgy is leírja az adóból + amit márciustól megspórol rajtuk igazán belefér az a két monitor.



2021. jan. 22. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt azért éri meg, mert a beruházás költség. Másrészt azért, mert jobb feltétekkel tud dolgozni az alkalmazott, könnyebben tartja meg.

HArmedrészt meg van ám olyan is, aki azért tesz valamit, mert bár nem éri meg, de ő normális.

2021. jan. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Add meg a főnöke telefonszámát vagy email címét felhívom és megkérdezem
2021. jan. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Leírtad a választ, mi a kérdés?
2021. jan. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már home office-ra van beosztva a "gyerek" (ld. haverod), akkor szerintem az a minimum, hogy biztosítja az otthoni munkavégzés feltételeit is, akár úgy, hogy monitorokat kap házi használatra.
2021. jan. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Én is munka helyen 2 monitorral dolgozok, otthon viszont csak egy. Nem azt mondom, hogy fele olyan hatékony vagyok, de sokkal produktívabb vagyok a munkahelyen. Ha tényleg valós a probléma, hogy otthon rosszabb körülmények voltak, akkor most az a 2 db 100k-s monitor egy olyan munkakörben mint pl egy programozó vagy valami hasonló nem mérvadó, amikor mondjuk a laptopja is fél milliótól kezdődik.
2021. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!