Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha szeretnék egy webshopot...

Ha szeretnék egy webshopot akkor ahhoz kell valami végzettség?

Figyelt kérdés

Csak simán berendelnék x terméket és webshopon eladnám.


Csak Katásnak kell lenni?



2021. jan. 24. 20:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%

végezettség nem, de vannak engedélyköteles termékek vagy licensz alatt állóak. Szóval nem csak annyi, hogy berendelem kínából és eladom.


honnan lesz látogatód?

2021. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igazából még csak gondolkodom ebben, ruhadarabok, xy termékek lennének.


Fb, insta felületen reklámoznám. Sose volt vállalozásom így nem tudom

2021. jan. 24. 20:21
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
Mégis honnan lenne látogató kedves első??? Annyit hirdetési felület van, google ads, fb, insta....
2021. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Unas-t ajánlom webshopnak, meg tudod magadnak csinálni. Engedély sok mindenhez nem kell, a vett hirdetések után áfát kell fizetni, beszerzések után is még ha eus akkor is. Képzettség nem kell de ne siesd el, tervezz meg mindent előre
2021. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell áfát fizetni a hirdetés után. Ha belföldi, akkor lehet áfamentes is a hirdetés. Ha pedig a hirdető önmaga is áfakörös, akkor a fb, google, stb hirdetés fordított áfás.
2021. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

#3 onnan nem tudsz ennyit átterelni.. fb elérés 100e-es oldal esetén is max pár 100 és akkor azok nem a te oldaladon landolnak. Van 3 webshopom, tudom miről beszélek.


Max insta jöhet szóba, de oda is kell 10+e követő, hogy normális látogatottságot érj el.

2021. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem itt fogalmi tévesztések vannak, áfamentes akkor lehet egy hirdetés ha áfakörös a hirdető ( befizeti és le is vonja papiron). De gondolom a kérdező alanyi mentes lesz, nála forditott adozás lesz, netto számlát kap de be kell vallania és fizetni az áfát. Más eset is lehet vagy mire gondoltál az áfamentes hirdetés alatt?
2021. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam, hogy a hirdető belföldi alanyi áfamentes, akkor lesz áfamentes a hirdetés. Fogalmi tévesztések nincsenek, tudom miről beszélek :) Inkább nálad látok fogalmi tévesztéseket. Ha a hirdető áfakörös és befizeti és le is vonja papíron, akkor az mitől lenne áfamentes?
2021. jan. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha a hirdető áfamentes attól még be kell a hirdetés után fizetni az áfát csak szólok :) ha áfakörös akkor igénybe vett szolgáltatás áfáját levonásba helyezheti tehát amit meg kellene fizetnie levonhatja igy netto ár lesz
2021. jan. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát már bocs, de egy belföldi alanyi áfamentes számla után miért kellene befizetni az áfát? Nem kell, csak szólok :)

A másik esetben, pedig ha áfakörös, attól még nem nettó lesz, csak eredmény szempontjából megy nettó, de a cash flowt pl a bruttó érinti.

2021. jan. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!