Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Honnan szerzik be az árut a...

Honnan szerzik be az árut a ruhaboltok?

Figyelt kérdés

Webshopot szeretnék létrehozni ahol női ruhákat szeretnék árulni. Nagyon sok oldalt néztem már, de nem tudom honnan lehetne hozzá ruhát beszerezni? (Nem márkás ruhákra gondolok).

Esetleg ha van lehetőség online rendelni? Vidéki vagyok de Pestre is felmennék áruért nagykereskedésbe.

Ha tudsz ilyet kérlek segíts 🤗

Hálás köszönet érte ha segítesz nekem 🤗



2021. jan. 30. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Ázsia centerben és kőbányán ázsiaiakat kell keresni, megismered az üzletkötőket nagy fekete bmw-vel járnak.
2021. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
alibaba
2021. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
VI. kerületben van sok ruha nagyker.
2021. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg a használtruhás is, vidéken meg ha már nincs pénz fára ruhával tüzelnek, én nem foglalkoznék ezzel az iparral a helyedben.


A használtruhás a legnagyobb biznisz, egy része szerintem a vöröskereszttől lehet vagy alapítványoktól, egy részét meg gondolom felvásárolják.

2021. febr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!