Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Wolt futár tapasztalatok?

Wolt futár tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A Woltnál szeretnék elkezdeni dolgozni (aktív nappali tagozatos diák vagyok), felmerült bennem pár kérdés, amire nem kaptam még választ. Ugye itt KATA-s vállalkozók vagyunk, van valamilyen fix felmondási idő, amit le kell dolgozni, plusz a KATA-t ha le akarom mondani (és felmondani a Woltnál), annak van valamilyen költsége? Tudnátok tapasztalatokat mondani, hogy mennyit lehet keresni vele kb.? Olyan havi 70 órát tudnék ráfordítani, megéri így is?

2021. jan. 31. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyenlőre pihenj egy kicsit rá, mert több hónapos várólista van, tehát van még időd ezeknek utánanézned. én már november vége óta regisztrálva vagyok...
2021. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem éri meg.

Egyrészt hatalmas a várólista másrészt kell gps 4-12órán keresztül, vízálló ruha és egy adag türelem..

2021. febr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elsősorban olyanoktól várok választ, akik ott dolgoznak/dolgoztak. Tudom, hogy hosszú a várólista, a további technikai dolgoknak már utánajártam, hogy mi kéne, nagy része alapból meg is van. Mondhatni, hogy elég nagy bringás vagyok. :D Esetleg más tapasztalatok?
2021. febr. 1. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Én ott dolgozok. Tanácsolom, hogy vegyél egy GPS-t 20-30ezer ft közt, mert a telefonod nem fogja bírni 8-12óráig folyamatosan és tönkre is menne.. Vízálló nadrágot is kell venned, kabátot ott adnak. ÉSS legyen türelmed. az fontos tényleg. Van pár hülye
2021. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nappali tagozatos diákként tudsz menni diakszovetkezeten keresztül (25%-ot vonnak a bevételből 15szja+10 jutalék) vagy kataskent, ami 25k/ho.

Szoval 100k felett éri meg havonta a kata.

70 órával meglesz.

Mostanaban rengeteg embert felvettek,kevesebb a cím és kevesebbet lehet keresni.

2021. febr. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja a kata felmondásának nincs költsége, viszont a számlát a ciklus utan állítják ki, így az utolsó hónapban csak fel hónapot tudsz dolgozni.

Kereset: Iszonyatosan változó, korona előtt simán megvolt a nettó 2500/ora nekem. Most amióta rengeteg a futár csak az ebéd szokott jó lenni. Este és napkozben pangás van.

2021. febr. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%

Biciklisfutárnak várólista, 2021 Mogyorórszág van ennél lejjebb?

Közbe a milliárdos oligarchák meg kaviárral húzzák le a wc-t.

2021. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

[link]

Biciklisként átlag bruttó-nettó 3.000-2.000 FT órabér lesz, szal havi 70órával 210-140E Ft -mínusz adó + amorizáció-karbantartás, mellékállásként ugyebár csak 25E az KATA, bicikli esetén nincs benzin pl. szal egy 150-100E nettót össze lehet hozni! De igen hosszú a várólista! hónapok!

2021. febr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!