Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A google analyticsnek mi a...

A google analyticsnek mi a müködési elve?hogyan tudom csatlakoztatni a weboldalam az appra,hogy mérje a látogatottságot stb?

Figyelt kérdés
A segítséget és minden hasznos tippet előre is nagyon szépen köszönök!

2021. febr. 24. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Beregisztrálsz, hozzáadod az oldalad, ad egy kódot azt be kell illeszteni az oldaladba és onnantól kezdve mér.
2021. febr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
CTRL C kombinációval kimásolod a kódot és a <HEAD> </HEAD> közé bemásolod a CTRL V-el.
2021. febr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy mindössze annyit ír ki hogy nem találhatóak elemzési adatok.Azon az email címen amivel regisztrálva vagyok(ezt még régen egy weblapos regsiztrálta akivel már nem vagyok kapcsolatban) egyetlen egy levél sincs a Google Analyticstől....
2021. febr. 24. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:
A google analyticsbe be tudsz lépni? Vagy csak emailt kaptál eddig?
2021. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fordítva....a google analyticbe be tudok lépni,de ugye azt írja hogy nem találhatóak elemzési adatok...és az email címen amin be tudok lépni egy beérkező levél sincs a google analytictől....
2021. márc. 1. 09:12
 6/7 anonim ***** válasza:

akkor ahogy korábban írták.


Fogod a kódot, bemásolod a weboldalad head adatai közé, és pár nap múlva már lesz jelentésed.

2021. márc. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!🙏🏽
2021. márc. 2. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!