Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Baromfi bértartással foglalkoz...

Baromfi bértartással foglalkozhatok őstermelőként?

Figyelt kérdés
Vagy mivel ez inkább szolgáltatás vállalkozónak kell lennem hozzá?
2021. febr. 25. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Milyen bértartásra gondolsz egész pontosan?
2021. febr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy olyan embereknek akik nem tudnak mert pl: panelban laknak vagy csak nem értenek hozzá és olyan baromfit akar, amiről biztosra tudja, hogy hogy élt, honnan származik biztosítok bértartást, azaz az ember megveszi (vagy kiválasztja) az általa kívánt baromfit/kat én meg vágásig ellátom, mínőségi takarmánnyal etetem majd levágom és átadom a vevőnek.
2021. febr. 26. 10:15
 3/10 A kérdező kommentje:

Hogy világosabb legyen itt egy oldal ami erről szól csak sertésekkel.

[link]


Na én hasonlót akarok csinálni csak baromfikkal.

2021. febr. 26. 10:21
 4/10 anonim ***** válasza:
10%

Ha hasznot akarsz, ezt feketén kell csinálni.


A vágáshoz nagyon komoly követelményeknek kell megfelelni.


Először egy biztos vevőkör kellene.

2021. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4. Kistermelőként vághatok háznál (otthon) is, annyi az a "sok" feltétel, hogy külön helyiség kell, ahol biztosított tiszta víz és a higénia.
2021. febr. 27. 10:04
 6/10 anonim ***** válasza:
12%

2010-ben már volt csirkés verzióban, az RTL-en is szerepeltek, az MTV-én meg egy harmadik csatornán is.


A youtubos reklámvideójuk alá anno még írtam is, hogy ez nem fog menni, belinkeltem nekik a baromfiak takarmányértékesítését és bejött, amit írtam, totál becsődöltek.

A csirkék nem hozták az elképzelt számokat...

2021. febr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés...
2021. febr. 28. 20:57
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván, ha a TV is lehozta 2010-ben ezt az újdonságot, amit te ismételten kitaláltál, akkor nem lehetett illegális.


Gondoltam egyértelmű logikai összefüggés lesz számodra is és nem kell szájbarágósan leírni. Elnézésedet kérem, hogy tévedtem veled kapcsolatban és remélem, hogy meg tudsz bocsájtani érte!

2021. márc. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8. Ki mondta, hogy illegális??

Én azt kérdeztem, hogy őstermelőként lehet-e csinálni vagy vállalkozónak kell-e lennem?

Azt hittem elég világosan fogalmaztam, de úgy látom nem!

2021. márc. 1. 10:34
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csinálhatod

őstermelőként, mert az a csirke valójában a tiéd, csak amikor felnevelted és levágtad, akkor értékesíted a vevőnek. Az, hogy előre kiválaszthatják, meg képeket látnak róla, stb, az csak a marketing.

2021. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!