Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen áron vállalnátok ezt a...

Milyen áron vállalnátok ezt a Facebook marketinget? Szakmabeliek válasza érdekelne!

Figyelt kérdés
Egy most induló cég szeretne velem dolgozni, feladatom a közösségi media marketing lenne. Pontosabban: egy Facebook oldalra tartalmakat gyártani, egy megadott minta alapján (néhány hirdetés, rövidebb bejegyzések). A végzettségem megvan, nem is azzal van a gond. Viszont nekem kell árat kiszabni, és mivel így még nem dolgoztam, nem igazán tudom, mi lenne egy ilyen munkának a fix ára. Ötletek?

2021. febr. 28. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

kiszámolod, hogy mennyi időbe telik ez, majd adsz egy számodra megfelelő óradíjat, felszorzod az órákat és megvan.


~30e ért már találni egyetemistát, aki ezt megcsinálja és valamit ért is hozzá.

2021. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
én havi 600 ezer ft alatt neki nem állék az biztos
2021. márc. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első! Köszönöm, ment a zöld kéz.

Második! Bár így lehetne :) Ezen leszek!

2021. márc. 1. 10:22
 4/5 anonim ***** válasza:
30 nappal számolod, napi 3 poszt (ami a legtöbb fb vállalkozónál már kiemelkedő fb aktivitásnak számít).. szóval 90 bejegyzés/hónap.. max 1 munkanap és akkor egy laza tempót diktáltál és előre be is időzítetted a bejegyzéseket. 25-30e reális. ha nincs tapasztalatod, akkor kevesebb. Ha ismerős az illető, akkor egy 10es-
2021. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nagyjából ugyanezt csinálom havi 80-ért.
2021. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!