Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Webshopot magamnak készítsek...

Webshopot magamnak készítsek vagy bízzam a profikra?

Figyelt kérdés

Kézzel készült termékeimnek szeretnék webshopot nyitni. Kb. 20-30 db termékről lenne szó. Elkezdtem internetről "tanulni" a webshopkészítést és igazából valami nagyon bonyolult dolognak hittem egészen eddig. Elgondolkoztam azon hogy én magam csinálnám meg. Esetleg elkezdem és ha elakadok, nem tudok valamit akkor kérek profitól segítséget. Megmondom őszintén nincs erre több százezer forintom, ezért is próbálnám meg magam. Vagy mennyibe kerülne egy webshopkészítés?


20-30 termékről lenne szó. De nekem már az is jó ha a profi megmutogatja mit hogyan és akkor feltöltögetem én magam. Mit gondoltok? Valaki próbálkozott már így?


2021. márc. 13. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:

alap szinten a netről össze tudod magadnak is kattintgatni. A legtöbb profi is ugyanazt kattintgatja végig amit te.


Max neked tanulni kell, ők meg tudják, hogy mire figyeljenek.


Ha nincs rá keret csináld magad, ha van rá akkor keress egy hozzáértőt.

2021. márc. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Többen bukták már a megrendelésem mert egy hulladék volt a webáruházuk. Ha megakadok nem fogok ott szarakodni, megveszem másol.

Gondolom nem vagyok egyedül ezzel. Ha rosszul csinálod meg a webáruházat nem is fogod tudni mennyi potenciális vevőt buksz el.

De te tudod, lehet hogy mindenhez is értesz.

2021. márc. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem annyira bonyolult, az igaz, de hatalmas munka elkészíteni. Már néhányon túl vagyok, és őszintén szólva nem vágnék bele egy újba, inkább tákolgatnék valami félhulladék WooCommerce-t egy jobban kinéző sablonnal.
2021. márc. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!