Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A mozgóképmédia tartalomgyártá...

A mozgóképmédia tartalomgyártás mikor lesz végzettségköteles tevékenység? Meddig lehet még ezt a videózgatok, feltöltögetek, reklámozom magam, eléldegélek életstílust nyomatni? Mi lesz akkor ezzel a "generációval"?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, engem nem zavar, csak kíváncsi volnék, hogy nekimehet e majd ennek is az állam bármelyik szegmense, hogy egy kicsit jobban lefölözze, vagy nincs benne annyi, hogy érdemes legyen.

Elvége megreformálták az egész Okj-t, és kellenének korkompatibilisebb "új szakmák", amíg pedig iylen nyitott kiskapuk vannak, addig maradni fognak a hiányszakmák a legfőbb vezírség brüsszeli statisztikái vagy anyámsetudja milyei, meg nem javulnak majd...



#végzettség #államhatalom #legfőbbvezírség #Nagystatisztika #Redelet #Mözgöképmédia
2021. márc. 29. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A tartalomgyártásban nincs sok pénz önmagában.
2021. márc. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát a végzettségkötelesítés pont, hogy nem lefölözés, mert ha papírhoz kötik, kevesebb lesz a vállalkozó, ergo kevesebb az ebből származó adó. Szerintem semmi baj ezzel, hogy tartalmat gyártanak, csinálják, amíg van pénzük belőle, ha egyszer kipukkad ez a lufi, majd rájönnek, hogy mást kellett volna csinálni, de nem kell bántani őket sem, vagy irigyelni, egy-egy igényesebb videóban rengeteg háttérmunka van, amit nem ismernek el az emberek. Plusz mindig az az üzlet fog jól menni, amire igény van, és ezekre a videókra elég nagy igény jelentkezik (ahogy látszik is a nézettségi adatokból). Én nem vagyok a pártolója, sosem nézek vlogokat, vagy influenszereket, ettől függetlenül ez az igazság, hogy van rá igény, és ezt el kell fogadni.
2021. márc. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene végzettséghez kötni a videokészítést? Teljesen nonszensz elképzelés, szerintem a világon nincs olyan ország, ahol ilyet kitaláltak volna.
2021. márc. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Miért kellene végzettséghez kötni a videokészítést? Teljesen nonszensz elképzelés, szerintem a világon nincs olyan ország, ahol ilyet kitaláltak volna."


Ez igaz :D

De MAGYARORSZÁGON vagy...


Az aranykalászos gazda Okj-t is kitalálták, ha az nincs meg neked akkor hiába örököltél 8 hektár földet a nagyapádtól aki a vérét adta a világháborúba,

nem művelheted hivatalosan...

Fel kell fogadjál egy gazdálkodót vagy ki kell adnod haszonbérbe, vagy elvégezheted a tanfolyamot...

2021. márc. 31. 09:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó ez igaz, a végzettségköteles tevékenységek nagyon bután vannak megoldva magyarországon. Pl a fodrászathoz kell végzettség, de a férfi hajvágás tevékenységhez nem... a fotózás tevékenységhez kell végzettség, a fotóriporteri tevékenységhez nem. Utóbbi pl azért is vicces, mert brutálisan nagy felelőssége nincs egy fotósnak, mégis elvárás, hogy legyen papírod, különben "nem" vállalkozhatsz. De egy tetováló szabadon tetováltathat, nem kell végzettség a tevékenységhez. Szóval fura dolgok vannak itthon.
2021. márc. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!