Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kaphatok valamit, ha egy...

Kaphatok valamit, ha egy egyszemélyes vállalkozásban, azt írom, hogy pl "csapatunk"?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Azon kívül, hogy esetleg lejáratod magad és a céged, ha ez egy ügyfélnek szemet szúr, semmit.
2021. ápr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
One man team :D
2021. ápr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nincs ezzel semmi gond. Jobban is hangzik, mint az én,én, én.
2021. ápr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Semmi gond. Attól hogy a vállalkozást egyedül viszed még lehetnek külsős támogatóit, tanácsadóid, segítőid. Akik nem állandó tagjai a csapatnak pláne nem a vállalkozásnak. De ha állandó tagjai akkor is. Nem kötelező bevenni őket a vállalkozásba. Azt egyedül te viszed. Ennyi
2021. ápr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Attól mert egyéni vállalkozó vagy, még lehet pl. alkalmazottad.
2021. ápr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

A csapatod részének tekintheted a könyvelődet vagy a marketingkiviteleződet is, és kész. Egyszerű játék a szavakkal.


Azt azért hozzáteszem, hogy ma már egyre inkább a személyes márka működik, a nagy cégek is előtérbe tolnak egy-két attraktív munkatársat, hogy képviselje a vállalatot. Személyhez szívesebben kapcsolódnak a (potenciális) ügyfelek, mint egy céghez vagy csapathoz.

2021. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Maximum egy tockost kaphatsz a nyakadra.
2021. ápr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!