Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lenne kereslet ilyesmire?

Lenne kereslet ilyesmire?

Figyelt kérdés
Röviden és tömören weboldalakat készítek mostanában és ebből tudnék csinálni magamnak pénzkereseti lehetőséget is, csak ugye portfólió nélkül senki nem vesz komolyan és a magyar vállakozásokat mert kb ki másnak lenne szüksége amugy egy pénzcsináló weboldalra elég nehéz 1 helyen elérni max facebookon keresztül vagy esetleg a gyakori kérdések ami így kérdésem tárgyát is képezi. Portfólió építéshez ugye kellene egy vállakozás akinek nincs weboldala, próbáltam már Google mapson böngészni ott se sok sikerrel így ha esetleg jár erre valaki személyi edző, fotós, fogorvos, étterem tulaj és még sokan mások és ingyen kipróbálná milyen kiaknázandó lehetőségek vannak egy saját weboldalba hálás lennék ha jelezne

2021. ápr. 13. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrálj upwork.com-ra. Ott lehet találni ilyen melókat.
2021. ápr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Saját weboldalad küldd át nekem privátban!
2021. ápr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"magyar vállakozásokat mert kb ki másnak lenne szüksége amugy egy pénzcsináló weboldalra elég nehéz 1 helyen elérni"


Ha pénzcsináló weboldal szöveggel indítasz, még az is elhajt akit amúgy érdekelne. Egyébként kereslet van rá, csak ezer és egy ilyen szolgáltató van már, fix áron konkrét csomagokkal, sok referenciával.


Linkelj ide pár oldalt amit te csináltál, hadd nézzük meg.

2021. ápr. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként a fogalamzási stílusodból és a helyesírásodból nekem az jön le, hogy te max hobbiból csinálsz weboldalakat, és nagyon távol állsz a profitól. Ha ezt az írást meglátja valaki, menekülni fog a weboldalaid elől.
2021. ápr. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!