Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kiírt pályázatokat csak...

Kiírt pályázatokat csak pályázat író cégekkel lehet megpályázni? Lenne még egy kérdésem, ha velük csináltatom meg van bármi esélyem vagy ez előre le van zsírozva vagy csak a csókosok kapják meg?

Figyelt kérdés

2021. máj. 8. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Van ahol csak akkor fizetsz a pályázatíró cégnek, ha nyer is a pályázatod, olyat érdemes választani.
2021. máj. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kicsit relatív ez... Gordius pályázat író cég azt mondta hogy csak akkor kapom vissza az összeget, ha az ő hibájukból nem nyertem el a pályázatot.

Gondolom ez nem olyan cég akkor .... Ismersz esetleg ilyen meg bizható pályázat író céget? Nem akarok 200-300ezret vagy többet talomba rakni

2021. máj. 8. 11:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerem őket, csak találtam a neten:

[link]

2021. máj. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, ahogy szerződéskötéshez sem kell feltétlen ügyvéd/közjegyző jelenléte vagy minden számla kibocsátáshoz sem kell könyvelő. De van az az összeghatár (10-100 millió forint) ami felett megtérül.
2021. máj. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ki írta végül? Én eddig 3 árat tudok, amik elég különbözőek, nem tudom mi alapján válasszak, de már ez is megfordult a fejemben, hogy megírnám. Köszi előre is a választ!
2021. jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia végül senki...:)
2021. jún. 25. 08:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!